Duisburg – německé město, které ovládly zločinné muslimské klany (video)

Duisburg – německé město, které ovládly zločinné muslimské klany (video)

Pamatujete si ještě seriál „Místo činu“, v němž komisař Schimanski honil zločince po celém Duisburgu? Už tehdy bylo zřejmě zrnko současné zločinnosti zaseto. Právě někdy v době natáčení seriálu, tedy někdy v 80.-90. letech, se do tohoto města začaly stěhovat turecké a arabské klany, které postupně ovládly část města.

Členové tamních rozvětvených rodin začínají páchat kriminalitu již ve velmi ranném věku a v 18 letech mají mnohdy docela obsáhlý seznam trestů za dobu, co byli mladiství. Policejní razie musí být organizovány v plné zbroji a velmi početném nasazení.

V Duisburgu však neprobíhají jen boje mezi klany a policií, ale i mezi klany navzájem. K jednomu takovému incidentu došlo i ve středu…

Ve středu večer eskalovala odvetná přestřelka mezi téměř 100 členy klanů uprostřed Duisburgu na Hamborner Altmarkt. Ve 20:40 vypukly z ničeho nic bouřlivé scény: lidé pobíhali přes náměstí sem a tam, znovu a znovu se ozývaly výstřely: „Konfrontace si vyžádala čtyři zranění, “ konstatovala policejní mluvčí. Celkem bylo zabaveno dvacet nábojnic. Luxusní BMW bylo doslova rozdrceno.

Noční policejní razie proti velké libanonské rodině byla neúspěšná, protože podezřelí zřejmě předtím zmizeli. Policie však zatkla 15 dalších podezřelých.

Důvod pro válečné propuknutí násilí: boj mezi nepřátelskými klany. Dva kolínští Hells Angels s migračním pozadím, Saman B. a Fatih K., se již dříve setkali na „mírovém summitu“. Po několika dnech eskalovala násilná hádka mezi dvěma členy „Hells Angels“ z duisburského klanu, protože Libanonec byl vyloučen z klubu. Prý udal další motorkáře z klanu policii.

Policejní mluvčí Stefan Hausch je znepokojen: „Situace je napjatá, připravují se další operativní opatření. Přišli sem bojovat i z jiných měst v Porúří, kde byly a jsou další gangy. Alespoň některé z těch, kteří se na tom podíleli, lze připsat klanovému a zároveň i motorkářskému prostředí.“

Policejní prezident Alexander Dierselhuis kvůli dramatické situaci zrušil služební cestu. Byla zřízena komise pro vraždy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Duisburg – německé město, které ovládly zločinné muslimské klany (video)

  1. no hlavne nezabudnite toto všetko utajiť v médiách a len drístať o „pravicových extrémistoch“ nenávidiacich mierumilovný islam a blm chudáčikov!

  2. papežovo nechutné líbání nohou islámskému imámovi nebo jeho vroucí líbání nohou černochům z BLM. Jakou kreaturu to zvolili páni kardinálové hlavou katolické církve
    1) Všichni muslimové jsou nadřazeni všem nemuslimům. Všichni nemuslimové musí přijmout status podřadných občanů. právo šaría 2) Hlavní důvod naší nenávisti nezmizí, dokud nepřijmete islám.
    slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout