Belgie: Starší muž byl na ulici brutálně napaden multikulturní mládeží (video)

Belgie: Starší muž byl na ulici brutálně napaden multikulturní mládeží (video)

Mnohé části Belgie se již dostaly do podobné situace jako části Francie – jde o no-go zóny, kde není pro původní obyvatelstvo bezpečno. Když se pak odváží belgický fotograf do takových míst vejít a dokonce tam fotografovat, nemusí to dopadnout dobře…

Dvojice „nezletilých“ byla zadržena poté, co byl fotograf zasažen a sražen k zemi při šokujícím útoku zachyceném na videu minulý měsíc v Belgii.

Znepokojivý incident se odehrál za bílého dne v Antverpách 23. dubna, ale záběry z útoku získaly širokou pozornost poté, co byly až tento týden zveřejněny na sociálních médiích vlámským poslancem a radním města Antverpy Samem van Rooyem.

Na videu je vidět, jak se „mladík“ blíží ke staršímu muži zezadu a zlomyslně ho udeří do boku hlavy, což způsobí, že se oběť zhroutí na zem.

„De Keyserlei, v srdci Antverp (nebo bych měl říci: Antverpistánu), za bílého dne – skupina takzvaných ‚mladých lidí‘: bílý starší muž je náhle napaden zezadu a tvrdě sražen k zemi,“ napsal Rooy, prominentní postava nacionalistické strany Vlaams Belang.

„Starosto Bart De Wevere, kdy vyčistíte Antverpy?“

Úřady potvrdily pravost videa v komentářích pro PAL NWS.

„Podezřelí byli zatčeni krátce po zjištění faktů,“ řekl policejní mluvčí.

„Byli vyslýcháni a poté zpřístupněni soudu. Oba jsou nezletilí.“

Oběť byla později identifikována  jako prominentní fotograf, který byl údajně napaden, protože podezřelí byli nespokojeni s fotografiemi, které pořídil v této oblasti.

Na inkriminované video se můžete podívat níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: Starší muž byl na ulici brutálně napaden multikulturní mládeží (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout