Belgická trans-ministryně a místopředsedkyně vlády si užívala v LGBTQ-průvodu (video)

Belgická trans-ministryně a místopředsedkyně vlády si užívala v LGBTQ-průvodu (video)

Také jste si mysleli, že by měl vysoko postavený politik mimo jiné reprezentovat svoji zemi? Zdá se, že místopředsedkyně belgické vlády a zároveň i ministryně  pro záležitosti veřejné služby a veřejných podniků, reprezentuje Belgii, centrum 4. říše, skutečně skvěle. Ještě nedávno chlap, nyní již přeoperovaný na ženu, byl samozřejmě ideálním kandidátem na podobně vysokou pozici.

V dnešní době máte totiž větší šanci na vysoký post tehdy, když patříte k některé z menšin, ať už rasových nebo sexuálních, než když jste kvalitním odborníkem, ale nepatříte k žádné z menšin. A nikdo se ani nepozastavuje nad tím, že se vládní politička producíruje na LGBTQI průvodu ve spodním prádle (viz titulek).

Petra de Sutterová (58) ze Zelených je od října 2020 belgickou místopředsedkyní vlády a ministryní pro záležitosti veřejné služby a veřejných podniků. Jako trans žena oslavila vyvrcholení „Belgium Pride“ 21. května se svou stejně polonahou „stranickou kolegyní“ Jennou Boeve, která je vidět jak tančí na videu na „Instagramu“, kde neopomněla akci okomentovat:

Nejposvátnější den v roce. Tančíme pro práva, která máme a stále dostáváme.

 

 

Homosexuální předsedové vlád, lesbická ministryně – Evropa už to všechno zažila. Ale trans žena v nejvyšších politických funkcích ve státě, navíc „žena“, která se tak veřejně chlubí svou sexuální orientací, je zase o něco vyšší stupeň zvrácenosti. Zdá se, že belgičtí Zelení jsou hnutím LGBT velmi nadšeni. 16. května přeměnili nejvyšší budovu v Belgii, ve které sídlí i kabinet zelené ministryně, na „Duhový kabinet“.

Petra de Sutterová řekla belgickým novinám NWS, že se vždy cítila jako žena. Během její přeměny z muže na ženu dostala nejprve blokátory testosteronu a pak ženský hormon estrogen. Zelená politička to popsala takto:

Najednou jsem pocítila potřebu vyjádřit své pocity slovy mnohem víc, zatímco předtím jsem tuto potřebu neměla.

Novinám také řekla, že ji chování mužů vyděsilo. Doslova řekla:

Už jsem znala příběhy o ženách, které byly obtěžovány muži na ulici, ale opravdu to netrvalo dlouho, než se mi to také stalo.

Také řekla, jaká je její  zkušenost coby trans ženy:

Po práci jdete pěšky na vlakové nádraží, a zatímco stále přemýšlíte o tom, co dělat zítra, najednou před vámi stojí muž. A říká, že vás považuje za krásnou a přitažlivou.

Je až symbolické, že se podobný jedinec vyskytuje právě v Bruselu, který do jisté míry udává trend celé EU. Nejspíš nepotrvá dlouho a podobným ministrem či dokonce premiérem nebo prezidentem, chlubícím se v průvodech svými „přeoperovanými“ křivkami, se bude chlubit většina „pokrokových“ zemí EU. A třeba si pak uspořádají vlastní – ministerský – průvod. U nás by se mezi Piráty někdo podobný jistě našel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Belgická trans-ministryně a místopředsedkyně vlády si užívala v LGBTQ-průvodu (video)

  1. prichádza čas jebnutých, mesiac buzerantsko-lesbického priateľstva! ale nebojte, oni si vás muslimáci všetkých nájdu, úchyláci ste prví na rade!!!

  2. Nie je otázka či, ale kedy to indivíduum – tak ako tisíce iných úchylov /v islamskom zmysle slova: napr. Dutroux bude zrejme ušetrený/ nielen v Belgicku – dostane trest smrti. A buzik Charles Michel tiež. Keď už spomínam priateľa kráľovskej rodiny Dutrouxa – Belgicko zrušilo roku 1995 najvyšší trest len kvôli tomu, aby sa vyhol spravodlivému trestu.

    1. och to nie, to len Európa sa ocitla na pokraji priepasti, zanikne jedna ríša – eurosojuz, čo však bude po nej nechcem vedieť – tie milióny moslimov a negrov neveštia nič dobré…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout