Armádní veteránka uvádí šokující čísla o důsledcích očkování (video)

Armádní veteránka uvádí šokující čísla o důsledcích očkování (video)

Stále více zdrojů z různých zemí světa přichází s podobně alarmujícími údaji, ale i přesto se stále najdou zkorumpované vlády (včetně té naší), které škodlivé genové přípravky nadále vnucují občanům. Po celém světě je snaha různé zdravotní problémy nespojovat s těmito preparáty, nicméně právě v řádech stovek procent zvýšený počet případů různých onemocnění dokladuje přímou souvislost s dobou, kdy byly takzvané „vakcíny“ hromadně aplikovány lidem…

Během pátečního kulatého stolu Na obranu zdraví dětí citovala veteránka americké armády Pam Longová alarmující čísla o důsledcích vakcíny proti koronaviru. Spoléhala se na data z DMED (Defense Medical Epidemiology Database).

„Od zavedení vakcíny bylo zaznamenáno o 2800 procent více případů zánětu srdečního svalu, o 300 až 900 procent více případů rakoviny, o 500 procent více případů neplodnosti, o 300 procent více potratů, o 1000 procent více případů neurologických poruch, o 500 procent více případů demyelinizačních poruch, o 600 procent více případů MS, o 500 procent více případů Guillain-Barrého syndromu, o 500 procent více případů HIV a o 400 procent více případů plicní embolie,“ řekla Longová, která mimo jiné pracovala jako zpravodajský důstojník pro stabilizační síly NATO.

Myokarditida je zánět srdečního svalu. Demyelinizační onemocnění je onemocnění centrálního nervového systému, při kterém je poškozena ochranná myelinová vrstva, která obklopuje nervové buňky. V důsledku toho může být narušeno mnoho funkcí, včetně citlivosti, pohybu a poznávání.

Zdůraznila, že se jedná pouze o nejznepokojivější čísla s tím,  že úplný seznam je mnohem delší.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Armádní veteránka uvádí šokující čísla o důsledcích očkování (video)

  1. Šílené, neuvěřitelné. Na jedné straně výpovědi zdravotního personálu o vědomém zabíjení pacientů tzv. vakcínami, sdružení 17 tis. odborníků o nebezpečí vakcinace, výpovědi vojenských lékařů o hrozivých nárůstech smrtnosti vakcinovaných vojáků a druhé straně plán EK na vakcinaci 100 mil. dosud odolávajících občanů Evropy. Také náš Válek spolu s celou vládou nám do očí lžou o nutnosti vakcinace, notně podporováni všemi médií. Kdy tahle šílenost už skončí ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout