„Zatkněte Billa Gatese!“ – Velký protest proti Gatesovi v Kanadě (videa)

„Zatkněte Billa Gatese!“ – Velký protest proti Gatesovi v Kanadě (videa)

Bill Gates je jedním ze symbolů globalismu, depopulace a covidové totality. V Kanadě, kde se nedávno bouřili kamioňáci proti nesmyslným tvrdým restrikcím a nucené aplikaci genových injekcí, nyní vyšli lidé do ulic poté, co zjistili, že je nyní globalista, který by si za své činy zasloužil velmi tvrdý trest, pozván do země proto, aby pronesl projev.

Tisíce pobouřených lidí obklíčily v neděli Vancouver Trade & Convention Center v Kanadě a požadovaly zatčení Billa Gatese před hlavním projevem globalistického miliardáře na TED Talk, kde již v minulosti odhalil plány na depopulaci vakcínami.

Odpůrci povinného očkování na COVID-19 se už týdny mobilizují, aby veřejně zostudili miliardáře, který propagoval experimentální injekce genetického inženýrství, které zabily miliony a vážně poškodily další po celém světě.

Chris Sky, vášnivý aktivista za svobodu, který byl několikrát zatčen, když protestoval proti vakcinaci v Kanadě, vedl velký dav demonstrantů, kteří pokojně pochodovali ke vchodu do kongresového centra.

„Postavili všechny ty barikády a snažili se nás zarazit do tohoto malého rohu,“ varoval Sky. „A to dává dokonalý smysl. Jde jim jen o optiku. Chtějí ukázat světu, že se tento TED Talk stal a že měl plnou podporu města Vancouveru a obyvatel Vancouveru, aby to vypadalo, jako by agendy TED Talk měly podporu všech i ve Vancouveru. Rád bych jim tedy navrhl maličkost, která jim vizuál pokazí. Chci si udělat krátkou procházku ke vchodu do kongresového centra.“

„Podle různých příspěvků na Facebooku byly konvoje organizovány z Vancouver Islandu, Okanaganu a možná i Alberty,“ uvádí Straigt.com.

„Gates je oddaný změně naší DNA,“ varoval jeden z demonstrantů během projevu na Superprotestu, „ale není to náš Bůh. Není doktor. Není to pandemie. Nebyl zvolen, ale myslí si, že je důležitější než samotná vláda.“

Demonstrace proti Gatesovi se zúčastnili i lékaři.

„Všichni lékaři, kteří jsou proti povinnému očkování, kteří jsou proti médiím, platí svou cenu,“ vysvětlila Dr. Sofie Bayfieldová. „Platíme cenu profesionálně. Psychologové nás sledují. Ztrácíme naši práci v nemocnicích.“

„Mnoho našich kolegů, chirurgů a radiologů, kteří pracují v nemocnicích, od října nepracuje. Škoda. Jak víme, věda nikdy nekončí. Dokonce i Albert Einstein řekl, že musíme diskutovat. Věda je vždy neustálá diskuse. Toto je velmi důležité. Risk, který podstupujeme, když protestujeme, za to stojí. Je to naše morální povinnost.“

Podle webové stránky TED Talk 2022 přednese Gates přednášku o své knize How to Prevent the Next Pandemic během svého vystoupení na vysoce profilované čtyřdenní konferenci, která končí 14. dubna.

Spoluzakladatel Microsoftu a čelní představitel globalizace bude také hovořit o tom, „jaké to je stát se předmětem konspiračních teorií“.

Mainstreamová média a ověřovatelé faktů trvají na tom, že tvrzení, že Gates je eugenik, jsou založena na konspiračních teoriích. Šestašedesátiletý obchodní magnát se otevřeně vyslovil pro snížení populačního růstu.

V prezentaci TED Talk v roce 2010, která byla široce sdílena během plandemie COVID-19, Gates nastínil plány na použití vakcín ke snížení růstu celosvětové populace a snížení emisí uhlíku.

„Svět má dnes 6,8 miliardy lidí,“ řekl Gates během přednášky. „To číslo se zvýší na zhruba 9 miliard. Nyní, pokud odvedeme opravdu dobrou práci na nových vakcínách, zdravotní péči a službách reprodukčního zdraví, možná dokážeme toto číslo snížit o 10 nebo 15 %.“

Během TED Talk v roce 2009 vypustil spoluzakladatel Microsoftu hejno komárů na nic netušící publikum.

Nadace Billa a Melindy Gatesových udělila biotechnologické společnosti Oxitec granty na vývoj geneticky upravených komárů. Gates tvrdí, že zmutovaní komáři omezují šíření malárie a dalších nemocí přenášených komáry a nazývá bioinženýrství hmyzu „nejlepší investicí, jakou jsem kdy udělal“.

V dubnu 2021 společnost financovaná Gatesem vypustila na Floridu kolem 150 000 geneticky modifikovaných komárů.

Jak uvádí Gateway Pundit, aktivisté za svobodu také směřují svůj hněv na Elona Muska a podvodníka se změnou klimatu Al Gorea, kteří mají vystoupit na TED Talk.

Musk, nový hlavní akcionář Twitteru, který se stal nejbohatším člověkem ve světové historii s odhadovaným majetkem 256 miliard dolarů, je mainstreamem „oslavován“ jako „Nejhorší generální ředitel v Americe“ a ikona popkultury.

Ale stejně jako Gates, CEO SpaceX touží pokročit ve vývoji transhumanismu.

Muskova společnost na výrobu mozkových čipů, Neuralink, v současné době hledá ředitele „klinických zkoušek“, který by provedl testy na lidech s mozkovými čipy nebo technologií hackování mozku. „Mozkové čipy jsou implantované do lebky a bezdrátově nabité, takže vypadáte a cítíte se úplně normálně,“ řekl Musk.

Neurolink již implantoval mikročipy umělé inteligence do mozku opic a prasat.

„Musk již dříve navrhl, že technologie Neuralink by mohla být nakonec použita k vylepšení lidí, což lidem umožní ukládat a přehrávat své vzpomínky, jako by sledovali videa na počítačích,“ uvádí Fortune.

Navzdory masivní účasti volající po tom, aby byl vražedný obchodník s genetickým inženýrstvím postaven před soud, o protestu neinformovalo ani jedno mainstreamové médium.

The Daily Beast však upozornil, že konference se mají účastnit i řečníci, kteří jsou dlouhodobě spojováni s Jefferym Epsteinem.

V článku publikovaném v pátek, nazvaném „Letošní konference TED bude mini Epstein Reunion“, si web účasti skupiny milovníků hrátek s nezletilými všímá.

„Mezi účastníky a řečníky konference jsou lidé s údajnými vazbami na Epsteina, včetně Billa Gatese, bývalého ředitele MIT Media Lab Joi Ito (který je uveden jako vzdálený účastník), Elona Muska, zakladatele Googlu Sergeje Brina, počítačového vědce Dannyho Hillise a bývalého Gatesova poradce Borise Nikolice, který byl v Epsteinově závěti jmenován náhradním vykonavatelem,“ informuje Daily Beast a zdůrazňuje četná setkání, která každý řečník měl se zabitým przničem dětí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout