WEF Klause Schwaba vyzývá k zavedení „nepodmíněného základního příjmu“

WEF Klause Schwaba vyzývá k zavedení „nepodmíněného základního příjmu“

Pokud se skutečně detailně zabýváte problematikou Velkého resetu či jeho osnovy – Agendy 2030, tak vám jistě neušlo, že součástí plánů globalistů je i zavedení nepodmíněného základního příjmu. Ten bude samozřejmě poskytnut všem, kdo nebudou mít práci. Na tom, aby lidé přicházeli hromadně o práci, se již pracuje, neboť v Evropě nastane v důsledku tragického nedostatku některých surovin – zejména plynu  a potažmo i přetížení energetické sítě – energetický kolaps, v důsledku čehož dojde nejen k likvidaci střední třídy, ale postupně budou končit i průmyslové provozy.

Ty se možná přestěhují jinam, nejspíš do rozvojových zemí na jiných kontinentech. Jenže v důsledku tohoto znatelného výpadku výroby nastane v přeplněných zemích EU obrovská nezaměstnanost, což povede ke značným nepokojům, v zemích jako Francie pravděpodobně až k občanské válce. S tím jistě globalisté počítají. Pak přijdou s řešením – zavedením nepodmíněného příjmu. Mezitím vlivem ztráty práce a extrémně vysokých cen přijde mnoho lidí také o majetek.

Souběžně se budou objevovat sdílené byty a domy (ve Švédsku již existují) a mnoha lidem bude nabídnuto, že ve svých domech mohou zůstat, pokud je  budou sdílet. Samozřejmě  již nebudou v jejich vlastnictví, ale budou majetkem státu, který již bude doslova majetkem globalistů. Ti, kdo nebudou schopni si najít obživu, budou dostávat nepodmíněný základní příjem. Ten však přece jen něčím podmíněný bude. A to absolutní poslušností. Tímto jsme zpět u sociálních kreditů a digitální měny, o nichž jste si mohli detailněji přečíst zde a zde.

WEF tak znovu potvrzuje, že plány Velkého resetu běží bez nejmenších problémů. Pokud mohu posoudit z vlastního pozorování, tak zatím jde vše jak po másle…

Text, který se objevil na domovské stránce Wefora, napsal Kanni Wignaraja, náměstek generálního tajemníka OSN a Balasz Horvath, hlavní ekonom Rozvojového programu OSN. Vazby mezi WEF a OSN jsou značné.

Dne 12. března 2020 vyhlásila WHO pandemii Covid. O necelý měsíc později napsali výše uvedení vysocí představitelé Organizace spojených národů (OSN) pro Světové ekonomické fórum text „Univerzální základní příjem je odpovědí na nerovnosti odhalené COVID-19„.  Je velmi vzrušující, kolik „nerovností“ lidstva chce člověk po měsíci údajné covidové pandemie objevit a vyřešit ji tímto hluboce komunistickým požadavkem.

Vše na tomto textu naznačuje, že jak pandemie, tak reakce na ni, byly plánovány již dlouhou dobu. Autoři popisují, že v rámci „vypuknutí pandemie“  několik států sestaví obrovské stimulační balíčky a vytisknou velké množství peněz. I když by to bylo pochopitelné, takové projekty by měly být „strategické a udržitelné“.

Z této krize proto musí vzejít nová společenská smlouva, která vykompenzuje hluboké nerovnosti, jež převládají ve všech společnostech. Aby bylo jasno, otázkou by již nemělo být, zda lze nalézt zdroje pro účinnou sociální ochranu, ale jak je lze nalézt.

Plánem financování je vytvořit přeshraniční daňové zákony po celém světě a „zabránit daňovým únikům“. Samozřejmě, že to není nic jiného než úplná kontrola a dohled. A dalším vedlejším účinkem může být pouze to, že lidé, kteří budou vydělávat, budou vysoce zdaněni, takže lidé bez práce nebo lidé žijící v chudších zemích se budou oddávat sladké zahálce, kterou s sebou nese nepodmíněný základní příjem. Představitelé OSN to popisují slovy:

„Jednoduše řečeno, všichni musíme zaplatit svůj spravedlivý podíl.“

V důsledku toho je představen průzkum společnosti „Dalia Research“ z roku 2017, podle kterého by 68 procent Evropanů podpořilo nepodmíněný základní příjem. Po krátkém výzkumu se ukazuje, že tento průzkum není ojedinělým případem. Od roku 2020 jsou srovnatelné průzkumy a čísla k dispozici v mnoha médiích v Evropě a zároveň lze identifikovat celou „akceptační kampaň“, s níž chtějí docílit toho, aby byl projekt pro lidi stravitelný.

Ve většině případů bylo dotazováno přibližně 2 000 lidí. Zdá se však, že silně záleží na tom, kdo takový průzkum objednává a provádí. Například v dubnu 2021 bylo v průzkumu tržních agentů v Rakousku pouze 38,2 procenta pro nepodmíněný příjem. Příkladem kampaně je článek v „Der Standard“ (člen Project Syndicate George Sorose): Corona má podporovat nepodmíněný základní příjem. Dodatek: Popularita roste i mezi obyvatelstvem. Popisek: Koronakrize zřejmě změnila postoj Rakušanů k nepodmíněnému základnímu příjmu.

V té době papež František také oznámil, že je čas přemýšlet o nepodmíněném základním příjmu. Justin Trudeau, který se od té doby ukázal jako obzvláště nedemokratický zastánce tvrdé covid linie, který vždy splňoval všechny požadavky a plány WEF, místo aby sloužil lidem své země, byl v té době také nadšený pro tyto plány.

Jediný velký terénní pokus s takovým komunistickým základním příjmem proběhl ve Finsku a fenomenálně selhal a byl zrušen před koncem plánovaného zkušebního období. Takzvaní „levicoví“ vědci se s tím nechtějí smířit. Podobně jako v případě komunismu, který zatím nikdy nebyl „pořádně“ vyzkoušen, tvrdí, že experimentální nastavení bylo špatné a finský pokus byl proto chybný a nesmyslný. Nechtějí uznat povahu člověka, který si obvykle vybírá cestu nejmenšího úsilí a nejmenšího odporu. Ve Finsku pobíralo 2 000 nezaměstnaných od státu nepodmíněný základní příjem. A – oh zázrak! – většina z nich zůstala nezaměstnaná.

Představitelé OSN končí svůj článek strachem a šířením poplašných zpráv:

Alternativa k opuštění nepodmíněného základního příjmu je horší – rostoucí pravděpodobnost sociálních nepokojů, konfliktů, nekontrolovatelné masové migrace a šíření extremistických skupin, které kapitalizují a profitují ze sociálního zklamání. S ohledem na tuto skutečnost musíme vážně přemýšlet o zavedení dobře navrženého nepodmíněného příjmu.

 

Nakonec by podle WEF všichni lidé na světě měli být závislí na svých státech, které jim vyplácejí měsíční příjem. V kombinaci s plány na zavedení systému sociálního kreditu, který odměňuje dobré chování v zájmu státu a trestá pochybení, je jasné, kam cesta směřuje. Neposlušní občané mají zaručeno, že budou potrestáni – představte si, že by občané byli tak neposlušní, že by dokonce odmítli genové očkování. Pak by samozřejmě mohli na základní příjem zapomenout. Stejně tak by na něj mohl zapomenout kdokoli, kdo si dovolí systém kritizovat a nepůjde s davem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “WEF Klause Schwaba vyzývá k zavedení „nepodmíněného základního příjmu“

 1. A prej že práce šlechtí!
  Králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna by čuměli.
  Tenhle Pokustón by jim poskytl jinačí školení.
  😀
  Bože, dej ať se probudím z tohohle blbého snu !
  😢

 2. Tak to asi scipnu hlady nebo na konopnej provaz. To víte, že znalost katovy smyčky je jediná věc, která nás odděluje od zvířat? Jen abych našel nějakej pořádnou větev. Hodný globalista mi jistě lano nabídne sdílené – větev bude také sdílená.

  A ted považte, těm co jim to bude vypláceno se rozdají nože, kterýma půjdou očkovat ty, kteří jim údajně ujídají a vnukne se jim myšlenka na vyvraždovaní a kvota a pak taky nějakej ten bakšiš na prémie.

  PS. Slovanko, jak jste tu kdesi psala o tom, že vakcinovaní jsou nakažliví pro nevakcinované, tak se trochu bojím páč mám ted trochu problémy se závratěmi. točí se mi hlava – furt. Ne, že by se se mnou točil pokoj, ale přirovnal bych to ke stavu po dvou velmi rychle vypitých alko pivech po sobě. Samozřejmě motáka mám furt. Neodeznívá. Má to jedinou výhodu. Nemusím pít alkohol. Ale mě už to nebaví. Doktoři tvrdí, že bud si vymýšlím, nebo je to od páteře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout