Také nizozemská novinářka potvrzuje, že v Mariupolu k žádnému chemickému útoku nedošlo

Také nizozemská novinářka potvrzuje, že v Mariupolu k žádnému chemickému útoku nedošlo

Možná jste už slyšeli o nizozemské novinářce Sonji van den Ende, která přináší reportáže přímo z míst bojů. Také ona je v současné době v Mariupolu a byla tam i tehdy, kdy mělo údajně dojít k útoku chemickými zbraněmi. Co tedy vypovídá k tomuto tématu? A co řekla o Azovácích, uvězněných v závodě Azovstal?

Dále tedy již informace o aktuální situaci v Mariupolu tak, jak je podává novinářka, která na úvod potvrdila, že zástupci DNR a ruská vojska zásobují obyvatele humanitární pomocí, dále píše:

Byla jsem schopna mluvit s různými lidmi, i když to bylo pro mnoho lidí obtížné, viděla jsem „prázdný“ pohled v jejich očích, pohled války, smrti a zkázy, které jsem viděla mnohokrát v Sýrii, utrpení a smutek. Mariupol je druhý Homs. Měla jsem také možnost mluvit se starostou Mariupolu, o tom,  jak bylo město zničeno. Jedna žena se slzami v očích řekla, že odstřelovači z praporu Azov minulý týden zastřelili její dceru a její manžel je v nemocnici vážně zraněn. Další žena vyprávěla, jak byla celá její ulice rozbita raketami vypálenými ukrajinskou armádou a další žena, stará žena, stála třesoucí se přede mnou a nemohla uvěřit, že se to děje. Emoce byly intenzivní a všichni měli problém zadržet slzy.

Dnes se také v mnoha mainstreamových médiích objevila zpráva, že ruská armáda provedla chemický útok bezpilotními letouny na civilisty, kteří čekali na pomoc. Viděla jsem drony, bez chemikálií, jinak bych nebyla schopna napsat tento článek. Ty drony byly náš tisk a pravděpodobně i část ruské armády, která chtěla natočit frontu lidí čekajících na humanitární pomoc. Stále víme, že to je něco podobného jako chemické útoky v Sýrii – Západ chce věci ještě více eskalovat ze všech sil, aby vyprovokoval, pokud je to možné, třetí světovou válku, která podle mého názoru již začala.

Prapor Azov tyto falešné zprávy šířil. Nikdo jiný ve městě nemá internet, elektřinu ani vodu, takže jsou jediným zdrojem, kterému člověk věří na Západě. Prapor Azov již bitvu prohrál, přístav byl osvobozen, jediná věc, kterou stále okupují je ocelárna Azov a elektrárna. Bojují, dokud nenásleduje smrt. Každý to považuje za podivné nebo nevysvětlitelné, proč tato ocelárna?

Nabízí se toto údajné vysvětlení:

„Pod průmyslovou zónou Azovstal, kterou vlastní oligarcha Rinat Achmetov, údajný nemanželský syn bývalého ukrajinského prezidenta Kučmy, je 24 km tunelů až do hloubky 30 metrů. Existuje tajné zařízení NATO PIT-404 a tajná laboratoř biologických zbraní NATO. Jsou to důstojníci NATO v zařízení PIT-404, kteří vybavili tunely systémem obrněných bunkrů. V budově je údajně asi 240 cizinců, včetně důstojníků z NATO a francouzské cizinecké legie, stejně jako personálu biolaboratoře.

Jejich stráže, financované Achmetovem, čítají až 3 000 lidí. Biolaboratoř pod závodem Azovstal v Mariupolu v tom, co je známé jako zařízení PIT-404 – postavené a provozované společností Metabiota, společností s vazbami na Huntera Bidena, Rinata Achmetova a Volodymyra Zelenského, testuje biologické zbraně vyráběné v laboratořích zařízení. Tisíce obyvatel Maripolu byly v těchto strašlivých testech použity jako „pokusní králíci“.

Na těchto nelidských experimentech se podíleli hlavně západní „specialisté“. Francouzští zpravodajští důstojníci a důstojníci speciálních sil nemohli dostat své kumpány z Mariupolu. To je důvod, proč Macron tolikrát volal Kreml a žádal o „humanitární koridory“. Během záchranné operace bylo zabito několik důstojníků francouzských zpravodajských služeb. Šéf francouzské rozvědky Eric Videaux byl 31. března 2022 propuštěn za selhání francouzské rozvědky ve válce na Ukrajině.

Důstojníci z USA, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Turecka, Švédska, Polska a Řecka jsou nyní uvězněni v azovstalských kobkách. Americký generálporučík Roger Clothier, který byl nedávno zajat lidovou milicí DNR ze sestřeleného vrtulníku, byl vystopován ruskou GRU a SVR v Mariupolu z dálkového sledování v Turecku v Izmiru. Ukrajinského státního příslušníka, známého tajné službě jako Klute, vždy doprovázela jako spolucestující manželka, důvěrnice a tlumočnice. Jakmile byla přijata informace, že tato žena dorazila do Mariupolu, Rusko zahájilo vojenskou operaci a zablokovalo město…


Tolik ze stránek nizozemské novinářky. Vzhledem k faktu, že existence biolaboratoří již byla dokázána a potvrzena i ze strany USA, lze předpokládat, že by mohla být výše uvedená informace pravdivá, případně by na ní mohlo být alespoň zrnko pravdy. Odpovědi by mohly přinést i informace z notebooku huntera Bidena, které by měly být již každým dnem zveřejněny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout