Oslavy Velikonoc v Sýrii by se dnes nekonaly, pokud by Západ sesadil Asada

Oslavy Velikonoc v Sýrii by se dnes nekonaly, pokud by Západ sesadil Asada

Byl to Západ, kdo chtěl vcelku sekulární zemi zbavit Asada, který nechce jít agresorům z Washingtonu na ruku. Západ chtěl, aby zde namísto sekularitu vyznávajícího prezidenta vládli tzv. „umírnění rebelové,“ což jsou různé radikální islámské bojůvky, jejichž hlavním cílem je zavedení práva šaría v zemi a likvidace všech bezvěrců nebo jejich konverze.

ObrázekObrázek

Jak sami vidíte, tak prezident Asad s manželkou se účastnili spolu s křesťany, žijícími v Damašku, oslavy Velikonoc (ortodoxní křesťané měli Velikonoce o týden později než my). Pokud by skutečně vyhrál Západ a Asada odstranil (pod záminkou bílými přilbami zkonstruovaných chemických útoků), většina těchto křesťanů by již byla nuceně konvertována nebo zabita, na oslavu Velikonoc by mohli zapomenout.

Mladé křesťanky, které můžete vidět na obrázku, by byly nuceně provdány za muslimy, znásilňovány a konvertovány. To pro tyto dívky připravoval Západ.

Namísto sekulárního státu chtěly USA změnit Sýrii v islámský chalífát s nejtvrdší formou práva šaría.

ObrázekObrázek

Povede se jim to po další invazi, kterou již spolu s Turky USA nějakou dobu připravují??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Oslavy Velikonoc v Sýrii by se dnes nekonaly, pokud by Západ sesadil Asada

  1. Pripomeniem, že pred zjednotením bol aj bývalý Južný Jemen sekulárnou krajinou a väčšina ľudí si nerobila ťažkú hlavu z islamu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout