George Soros upozornil na masivní výpadky internetu – očekávanou „kybernetickou pandemii“

George Soros upozornil na masivní výpadky internetu – očekávanou „kybernetickou pandemii“

Globalisté vždy velmi dobře ví, co se bude dít v dalších letech. Vždyť veškeré světové dění ovlivňují a řídí právě oni a jejich oddaní slouhové, kteří plní předem dané notičky, se starají o to, aby vše běželo podle plánu.

Před rokem 2020 se objevovaly ze strany světovládných elit narážky na údajně pravděpodobnou „pandemii“. V té době již plánovali vše, co se mělo dít v následujícím desetiletí, tedy 2020-2030. A to včetně falešné „plandemie“, jejímž hlavním cílem byla likvidace ekonomik rozvinutých zemí. Zároveň šlo o to vyzkoušet, jak dalece jsou lidé manipulovatelní.

Tak, jak probíhaly „tréninky“ na koronavirovou pandemii, probíhají v posledních letech i tréninky na tzv. „kybernetickou pandemii.“ Jednalo se o akci „Cyber polygon,“ o níž jste si detailně mohli přečíst zde. Také letos se tato akce plánuje. Doporučuji si připomenout vše o průběhu akcí Cyber polygon 2020 a 2021, ale i letošní akce, pak vám možná dojde, že plánovaná nebyla jen „covidová plandemie“.

George Soros nyní opět přichází s varováním v očekávání brzkého nástupu kybernetické pandemie – celosvětového výpadku internetu. Lze tedy předpokládat, že globalisté již podobně, jako v případě covidu, opět něco chystají. Pak vězte, že pravděpodobně již brzy nastane masivní výpadek internetu, který bude mít vliv na mnohé, například nebudou možné platby kartou a nastanou masivní výpadky energetických sítí.

Strašidelný globalista a podporovatel otevřených hranic George Soros tweetuje o výpadcích internetu.

Co to asi je, co on ví a my ne??

Globální odborníci varují před kybernetickou pandemií již řadu let.

Dalo by se předpokládat, že ještě letos skutečně k něčemu podobnému dojde. O blackoutech se neustále píše například v Německu. Tam je to však spíš v souvislosti s přechodem na zelenou energii.

Každopádně Soros moc dobře ví, co se chystá nejen letos, ale i do dalších let. Pokud se o kybernetické pandemii zmínil, pak je celkem jasné, že je v plánu. A možná již velmi brzy. Schyluje se k ní už dlouho…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “George Soros upozornil na masivní výpadky internetu – očekávanou „kybernetickou pandemii“

 1. A nikdo s tím nehne.
  Dlouhý prachy už to mají pod palcem.
  Naštěstí jenom v tom jejich pokrokovém “ světě” , který, jak jsem se někde dočetla, reprezentuje pouhou sedminu lidstva.
  Mráz přichází tentokrát ze Západu, hleďme jinam. Tam snad… 🤔
  Anebo taky né.

 2. ten chlap je jako terminátor T800, jede na energetickej článek a nikdy neumře.

  jo a taky pozoruju, že je potřeba lidi furt strašit. Dyt jaká to je pohoda, když vyhodíte TV a internet a mobil, já to udělal na dva měsíce a zažil klid, jakej už dlouho ne. Když chcete něco sehnat, musíte osobně s někym se domluvit, tak také osobně. Přemýšlíte si o svých věcech a je Vám u prdele nějakej Fiala a jeho poskoci, nějaká EU nebo ukrouši. Závidím prarodičům. Když se chtělo cokoli domluvit, šlo se do hospody, to dnes skoro neplatí.

 3. Lidé zapomněli, že jsou součást Přírody a ne součást technologií! Stali se nemyslícími otroky. Zkuste říct dítěti ve věku 7-20 let, zda bude umět rozdělat oheň třeba na grilu, když bude blackout! Řekne, že to nepotřebuje umět, že si to vygooglí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout