Čína – jedna z laboratoří Velkého resetu – další děsivé záběry izolované Šanghaje (videa)

Čína – jedna z laboratoří Velkého resetu – další děsivé záběry izolované Šanghaje (videa)

Před časem jste si zde již mohli přečíst o tristní situaci v Číně, kde covidová totalita došla mnohem dál než kdekoli jinde. Jenže celý svět se snaží napodobit právě Čínu, stačí zmínit sociální kredity, které se testovaly právě v Číně a do budoucna by měly být běžnou součástí života i v globalizovaném západním světě. Mají být jakýmsi „ovladačem“ přídělu digitální měny.

Aby bylo možné si lidstvo podrobit a donutit jej k absolutní poslušnosti, je zapotřebí užití totalitních praktik. Pokusy již proběhly po celém světě, covidové restrikce, které byly nařizovány pod pláštíkem „ochrany zdraví,“ (o kterou zde však nikdy ve skutečnosti nešlo) prověřily, jak dalece je lidstvo ovladatelné a poslušné.

Další fází je již probíhající zavádění cenzury a likvidace posledních známek suverenity jednotlivých národů. S tím jde ruku v ruce plánované chudnutí mas, které nemají do roku 2030 nic vlastnit a vše se má sdílet. Ve hře je i nepodmíněný základní příjem, samozřejmě jen pro poslušné.

A Čína je v lecčems jakousi pokusnou laboratoří.

Je to hrůza, jakou svět neviděl, předčí vše šílené, co se děje poslední dva roky, dokonce i ty nejhorší podmínky v Austrálii: Pod záminkou „politiky nulového Covidu“ nechala diktatura v Číně na dva roky město Šanghaj uvrhnout do jakéhosi velkého trestního tábora. Mezitím tam panují apokalyptické podmínky: lidé už nesmějí opouštět své domovy, hlídá je armáda, roboti a drony. Situace se zásobováním je nejistá. 

Kritici předpokládají, že jde o globální test toho, jak dalece si diktátorské zdravotní režimy budoucnosti mohou poradit se svými občany. Jednoho dne pak pravděpodobně i na Západě.

Čínská ekonomická metropole Šanghaj je od 28. března pod drakonickými restrikcemi. Ty měly trvat do 5. dubna, ale byly prodlouženy. Aktuálně není konec v dohledu. 26 milionů obyvatel je zcela odříznuto od okolního světa, všichni infikovaní lidé jsou sbíráni – v případě potřeby i za použití síly – a tísní se v centrálních karanténních zařízeních. Dokonce i malé děti jsou odloučeny od svých rodin: jakmile mají otec i matka pozitivní test, jsou jim odcizeni i kojenci a umístěni na izolační oddělení bez možnosti, aby je rodiče mohli navštívit.

Co vše se tedy v další pokusné laboratoři WEF děje? V jednom článku jste si zde již mohli o situaci v Šanghaji přečíst, nyní zde máte další videa. Ta mnohdy vypoví víc než tisíce slov.

Drastickým způsobem jsou zabíjena domácí zvířata těch občanů, kteří jsou pozitivně testováni:

Do města přijíždí další jednotky, které mají za úkol dohlížet na klid:

Vojáci ze všech částí země jsou také přiváženi přes centrální vlaková nádraží města, jak ukazují obrázky ze stanice metra Hongqiao 1:

Všude na periferiích, kde jsou uzavřeny výjezdové a příjezdové cesty do a z centra města, se rozmístily těžce vyzbrojené speciální jednotky v uniformách pro boj s nemocemi – což má opět drasticky podtrhnout apokalyptickou scenérii:

V tomto videu níže, tajně natočeném a streamovaném z Baoshan District, místní influencer vysvětluje, co natáčel: „ Přinesou nám zásoby jídla, nechají nás se na to dívat jako na obří palačinku, která by mohla nasytit každého, pak to všechno zabalí a zmizí. “

Těžko soudit, zda se jedná o cílenou provokaci, sabotáž nebo prostě korupční zpronevěru. Faktem každopádně je, že za bující nedostatek potravin mohou nejen logistické problémy , ale také politické a lidské pochybení.

Kromě hypotézy trestu nebo pomsty koluje mezi lidmi další platný předpoklad o skutečném pozadí blokády: Říká, že vedení KS chce zakrýt řadu vedlejších účinků vakcín a škod, které jsou údajně zvláště závažné v Šanghaji. To by bylo přinejmenším věrohodné vysvětlení úsilí spojeného s vojenským utajováním, které se zdá být zcela zbytečné a nepřiměřené v „boji“ proti převážně bezpříznakové variantě omikron.

Níže je video ze Šanghaje, původně zveřejněné dne 4. 11. 2022: Lidé zoufale křičí z oken po týdnu úplného uzamčení, kdy nesměli vůbec vycházet ze svých bytů.

V okrese Song Jiang, kde je zásoba potravin obzvláště chudá nebo nulová, bezpočet hladovějících lidí hlasitě skandovalo z balkonů a otevřených oken: „ Potřebujeme jídlo !“ V jiných výškových oblastech lidé každý večer zpívají proti tomu, že jsou zbaveni svobody. „Typicky“ čínská, znepokojivá reakce režimu na tyto akce následovala okamžitě – a vypadá jako něco přímo z románu George Orwella : Automatizované vládní bezpilotní letouny okamžitě volaly lidi monotónním počítačovým hlasem .„Dodržujte prosím omezení Covid. Ovládněte touhu své duše po svobodě. Neotevírejte okno a nezpívejte.“

Digitální policejní robotičtí psi byli dokonce nasazeni v jiných čtvrtích se stejnou zprávou.

Míra zoufalství mezi šanghajskými obyvateli není vzhledem k situaci překvapivá. Vedení města má však svázané ruce: na jedné straně je konfrontováno se vzrůstajícím hněvem a beznadějí občanů, na druhé straně je svazováno neúprosnými směrnicemi totalitního režimu v Pekingu. Obrázky z Wu-chanu na začátku roku 2020 ukazují, že se nevyhýbají ani horším represáliím, kdy byli lidé zaživa zazděni ve svých bytech a zapečetěni za dveřmi .

Není pochyb o tom, že lockdown má nyní velmi významný dopad na čínskou – a tedy i globální – ekonomiku. Odborníci očekávají , že ekonomický výkon Šanghaje klesne o šest procent, pokud státní teror proti občanům metropole v deltě řeky Jang-c‘-ťiang bude pokračovat po celý duben. To by zase mohlo vést ke dvouprocentnímu poklesu hrubého domácího produktu Číny. Vedení KP v Pekingu je zjevně podobně, jako vlády evropských zemí, zapojeno do likvidace životní úrovně občanů ve jménu Velkého resetu.

Vše tomu alespoň nasvědčuje. V Evropě byl covid jen první částí této destrukce ekonomik, druhou jsou nyní uvalené protiruské sankce a zelený úděl EU. Kombinace obojího způsobí v zemích EU nevídanou inflaci a propastný pád životní úrovně občanů. Ovšem k tomu je třeba přičíst i migraci – a to jak z Ukrajiny (včetně oblastí, kde se nikdy neválčilo), tak z islámských zemí. I ta má za účel rozpočty evropských zemí výrazně zruinovat.

Na posledním davoském srazu WEF měla právě Čína hlavní slovo a byla to také Čína, kdo celý davoský summit Schwabova WEF odstartoval. Možná symbolicky, aby bylo vidět, že Čína v tom také „jede.“ I když se na první pohled může zdát, že je na opačné straně než například USA.

Na závěr připomínám, že všechny velmoci – bez jediné výjimky – již připravují digitální formy vlastních měn. To by mělo vést až k závěrečnému zavedení jednotné světové digitální měny pod jednou světovládou. Pokud k tomu skutečně nakonec dojde, pak bude celkem jasné, proč většina vlád v posledních dvou letech soustavně ničí životy i ekonomiky rozvinutých zemí pod záminkou, na kterou dnes již nikdo se zdravým rozumem nenaletí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

One thought on “Čína – jedna z laboratoří Velkého resetu – další děsivé záběry izolované Šanghaje (videa)

  1. na to aby sa veci zmenili musia ludia trpiet. to je proste zivot. ked bolest prevysi komfort, potom nastane prevrat. ale zatial je k tomu stale daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout