Bílý dům svolává globální summit Covid-19 na podporu očkování ve světě

Bílý dům svolává globální summit Covid-19 na podporu očkování ve světě

Den co den se ukazuje, jak nejen neúčinné, ale dokonce škodlivé jsou genové preparáty, kterým se nějakým omylem říká vakcíny. Vakcína totiž chrání před nemocí i před jejím přenosem, což tato genová injekce nedělá. Co ovšem – zejména u mladých – dělá, je zvýšený výskyt vedlejších účinků. Přesto potřebuje Bill Gates, Black Rock i další akcionáři Big Pharmy vydělat další miliardy. V poslední době totiž zájem o tyto „zázračné injekce“ povážlivě klesá…

Oficiální oznámení Bílého domu tvrdí, že mírná varianta Omikron ukázala, jak důležité jsou globální strategie pro boj s Covid-19. 12. května se proto uskuteční druhý virtuální Summit Covid-19, během kterého budou vyvinuta řešení ještě větší proočkovanosti celého světa.

Zatímco první setkání v září loňského roku proběhlo pod heslem Ukončení pandemie a lepší budování, tak o půl roku později není třeba přísahat na „akutní fázi pandemie.“ Tentokrát je však třeba řešit i budoucí zdravotní krize.

Před summitem 12. května vyzýváme světové lídry, členy občanské společnosti, neziskové organizace, filantropy a soukromý sektor, aby přijali nové závazky a vyvinuli řešení pro očkování světa, záchranu životů nyní a budování lepší zdravotní bezpečnosti – pro všechny a všude.

„Společné prohlášení Spojených států, Belize, Německa, Indonésie a Senegalu, oznamující druhý globální summit COVID-19“, o němž si můžete přečíst na webových stránkách Bílého domuv podstatě vyzývá země a investory, aby vynaložili ještě více peněz na ukončení „akutní fáze Covid-19“ a vybudování nových zdravotnických systémů. 

Konečný cíl: Provádět co nejvíc očkování. Také je žádoucí provádět více (lukrativních) testů, více (lukrativních) léčebných postupů, více „lékařských protiopatření“ pro každého a všude. A nutné je i vytváření udržitelného financování připravenosti na pandemii, zdravotní bezpečnosti a systémů zdravotní péče.

Neškodné nemoci, jako je Omikron, s úmrtností, která je podle oficiálních oficiálních údajů nižší než u chřipky, by proto měly i nadále působit jako zlatý důl pro akcionáře farmaceutických firem – a to za všech okolností…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

5 thoughts on “Bílý dům svolává globální summit Covid-19 na podporu očkování ve světě

  1. Stupen globalniho rizeni a celkova zazmrdovanost ve vladnich kruzich je takova ze bud se luza necha opichat a znova a znova az luza pochcipa,
    nebo pokud se neopicha dost ubozaku pak z nejake laboratore unikne uplne nova epidemie a pak luza urcite pochcipa.

    Druha varianta je horsi pac se na ni tolik nevydela. Ale je zas je vyhoda ze Rusko obsadilo americky armadni biolabak na Ukraine, pak je jasne ze za unik patogenu muze Rusko. A na tom trhnout neco da, koneckoncu Holokaust ™ se prodava porad dobre.

  2. Psychopatickí zvrátení primitívni satanisti zrýchľujú, keďže čas hrá proti nim, ľudia sa prebúdzajú, úmrtia po prvej fáze očkovania narastá, takže musia rýchlo konať a ešte tvrdšie ako doteraz. To potvrdzuje aj skutočnosť, prečo tak koordinovane menili legislatívu v tejto oblasti a súčasne tlačia na pandemický dohovor WHO! https://cz24.news/gates-dalsi-pandemie-je-jista-v-rozporu-se-skutecnosti-vidi-gates-jako-reseni-zase-jen-vakcinu-jen-tak-se-da-rychle-snizit-rozumej-pozabijet-povrazdit-temer-cela-svetova-popu/ !
    Posolstvá Panny Márie z jej zjavení to už dávno hovoria, WHO bude tlačiť na povinné očkovanie, jedovaté a cielené najmä na deti ! Uvidíme čo tým vyvolajú v jednotlivých štátoch a aké bude načasovanie. Mňa a moju rodinu nikto dobrovoľne nezaočkuje a ak príde násilím, pocíti môj hnev v plnej kráse !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout