Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili

Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili

Podobné výzvy se objevují poměrně často, ale ne vždy jsou až tak konkrétní, jako v tomto případě. Útoky mají být vedeny zejména na policii, soudy a kontrolní stanoviště. Ale samozřejmě i na jakékoli další bezvěrce. Velmi zajímavé je, že se mudžahedíni tentokrát obrátili i na všechny káfiry, kteří v zemích bezvěrců varují před islamizací a útoky. Tedy k lidem jako jsem já a mnoho mne podobných.

Co nám al Kájda vzkazuje? Směje se nám s tím, že ví, že nás nikdo neposlouchá, že naše varování nikoho nezajímají….

16. března „Taghut Slayer“, džihádistický uživatel serveru Rocket Chat provozovaného Al-Káidou, publikoval třetí vydání anglicky psaného časopisu „Mujahedeen in the West“, který obsahuje zprávu „otrokům Alláha“, aby zaútočili na velvyslanectví, soudy, kontrolní stanoviště a shromáždění bezvěrců. Osmistránkové číslo obsahuje pokyny pro výrobu bomb s použitím SolidOxu, látky používané  jako oxidační činidlo pro horký plamen potřebný k roztavení kovu.

První článek v časopise, který je produkován skupinou Hurras Al-Tawheed, tvrdí, že koncept hidžry,  který se přesouvá z příbytku nevíry do příbytku islámu, je stále náboženskou povinností, která není omezena na společníky proroka. Časopis odmítá argument učenců, kteří říkají, že hidžra byla náboženskou povinností prorokových společníků, a uvádí: „To je falešné: Hidžra nepřestane existovat až do dne soudu.  Andělé řekli muslimům, kteří nedělali hidžru, že jejich cílem bude DŽAHANNAM (peklo).“

Pozn.: hidžra = islamizace neislamizovaného území, nyní se vztahuje zejména na Evropu. Muslim, který neprosazuje hidžru i přesto, že žije na území káfirů, proto půjde do pekla.

Druhý článek, který je nazván „Poselství od bratra v Hurras Al-Tawheed pro muslimy žijící na Západě“, chválil „otroky Alláha“ a říkal: „Jste světlem tawheed [monoteismu] v temnotě káfirů. Následuje citace Koránu 47:35: „Neoslabujte tedy a nevolejte po pokoji, dokud jste nadřazeni; a Alláh je s vámi a nikdy vás nezbaví odměny za vaše skutky,“ článek se zabýval „Lvy Alláhovými“ a naléhal na ně: „Neztrácejte čas na malé útoky osamělých vlků, jděte na jejich velvyslanectví, soudy, bezpečnostní kontrolní stanoviště a udeřte je na jejich shromážděních nevíry. Zatímco vy budete po operaci v jannah [ráji], bezvěrci budou trpět ve svých hrobech.“

Článek pak odsoudil „otroky taghutu“ za to, že se snaží „reformovat náboženství islámu“ a „změnit jeho tradice“ spolu s „nevěřícími“ a zdůraznil, že „bez ohledu na to, kolik peněz vy investujete do svého útoku, Alláh učinil své náboženství vítězem!“

Pozn.: K výše uvedenému dodávám, že „otroky taghutu“ jsou myšleni špatní muslimové, což jsou ti, kteří se nesnaží islamizovat území káfirů, na němž žijí a snaží se prosazovat něco jako „umírněný islám.“ Nic jako umírněný islám však neexistuje.

Dále následuje článek s návody k výrobě bomb a dalších zbraní:

Článek začíná popisem SolidOxu a říká, že je dodáván v hliníkové plechovce obsahující šest šedých tyčinek a lze jej zakoupit v různých železářstvích. Používá se v aplikacích jako oxidační činidlo pro horký plamen potřebný k tavení kovu. Aktivní složkou v SolidOxu je chlorečnan draselný.
Po varování, že SolidOx je „extrémně silná látka“ a že ti, kteří ji hodlají používat, by měli být „extrémně opatrní během celého procesu a vyhnout se tření, teplu a plameni“,  článek poskytl následující pokyny:

1: Otevřete plechovku Solidoxu a odstraňte všech 6 tyčinek. Jednu po druhé rozemelte každou tyčinku (nejlépe paličkou) na nejjemnější možný prášek.
2: Poměr pro smíchání cukru se Solidoxem je 1: 1, takže zvažte prášek Solidox a rozemelte ekvivalentní množství cukru.
3: Smíchejte ekvivalentní množství prášku Solidox s cukrem v poměru 1: 1. Musíte mít zdroj energie pro výbuch. Nejběžnějším a snadno dostupným zdrojem energie je běžný domácí cukr nebo sacharóza. Teoreticky by glukóza byla nejčistším zdrojem energie, ale je obtížné najít dostatečnou zásobu glukózy.

A posledním článkem je „Vzkaz protidžihádistickým spisovatelům a uživatelům sociálních médií“

Poslední článek je nazván „Kafir – zpětná vazba“,  je určen uživatelům sociálních médií, jmenovitě uživatelům Twitteru a dalším spisovatelům, kteří diskutují a píší články o džihádistických otázkách, a uvádí: „Užíváme si vaše utrpení z našich časopisů. Kéž vám naše slova i nadále dávají neklidné noci. Vidíme vaše tweety a články. Jen do toho!

Pokračujte ve štěkání a tweetování. My si zatím můžeme užívat vašich starostí a úzkosti. Většina nevěřících vás ani nebude poslouchat. Legrační, jak se je snažíš ‚zachránit‘ a oni nemají zájem.“

Předchozí číslo časopisu, které vyšlo 22. února 2021, obsahovalo hrozbu „nevěřícím“, že muslimové, kteří žijí na Západě, je zabijí, a vyzvalo mudžahedíny, aby „oplodnili zemi  krví Židů“ a „osamělé vlky“, aby prováděli útoky proti „nevěřícím“.

Tolik z nových výzev džihádistů. Podobné výzvy přichází také od ISIS a občas se jich dokonce nějaký ten muslim i chytí. Některé útoky byly iniciovány právě na základě podobných výzev. Každopádně je znát, že muslimové vnímají, že většina káfirů si vůbec jejich hrozby neuvědomuje. A to mohamedány samozřejmě těší. O to více totiž budou bezvěrci překvapeni, až skutečně muslimové udeří třeba mohutnými koordinovanými útoky na mnoha místech najednou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

One thought on “Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili

  1. Samozrejme,že prípadné ničivé útoky proti Saudskej Arábii a tamojším americkým základniam zo strany jej „detí“ /ktoré sa svojim sponzorom vymkli z rúk/ by privítal každý skutočný európsky vlastenec…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout