Ukrajinský prezident Zelenský prosazuje agendu „Velkého resetu“ a vyzývá k ukončení používání fosilních paliv

Ukrajinský prezident Zelenský prosazuje agendu „Velkého resetu“ a vyzývá k ukončení používání fosilních paliv

Není žádným tajemstvím, že dění na Ukrajině velmi úzce souvisí s právě probíhajícím Velkým resetem. Vše, co se děje poslední dva roky, je součástí plánů a i ty plány, které do budoucna chystají světovládné elity s pomocí svých loutek, nejsou právě povzbudivé.

Známou skutečností je i fakt, že současný ukrajinský prezident je zároveň jedním z mladých globálních lídrů WEF Klause Schwaba. Patřilo k nim mnoho dalších vrcholných politiků z různých zemí světa.  Schwab se velmi rád chlubí například Macronem, Trudeauem nebo Merkelovou. Jak sami vidíte, jde o samou „lepší“ společnost.

Logicky tedy všechny Schwabovy loutky jako v jednom šiku prosazují tutéž globalistickou agendu, včetně agendy klimaalarmistické, která se prolíná hned několika body Agendy 2030, jenž je jakousi osnovou Velkého resetu.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský, který se řídí pokyny svých globalistických loutkářů, nyní otevřeně obhajuje agendu „Velkého resetu“.

„Dlouho před touto válkou bylo jasné, že lidstvo by mělo omezit používání fosilních paliv. Éra uhlí a ropy způsobila obrovské škody životnímu prostředí a naší planetě jako celku,“ vysvětlil herec a zopakoval argumenty globalistů o změně klimatu.

„Zelené technologie a zelená energie jsou logickou a spravedlivou odpovědí na tuto výzvu. Evropská politika je již zaměřena na snížení spotřeby zdrojů škodlivých pro životní prostředí. Ale ruská agrese proti Ukrajině a proti všemu, na čem je život v Evropě postaven, je argumentem pro urychlení zelené transformace na tomto kontinentu,“ dodal Zelenský a obhajoval politiku, která vychází přímo ze scénáře Velkého resetu.

Jeho úplné vysvětlení:

 

Společnost Big League Politics informovala o tom, že je lež o klimatické změně klíčem k propagandě Světového ekonomického fóra k prosazení politik Velkého resetu, jehož cílem je zničit ekonomickou produkci a podřídit jednotlivce vládě technokratických bestií:

„Nové bizarní video z globalistického Světového ekonomického fóra nařizuje občanům západních zemí, aby přestali prát své prádlo v boji proti změně klimatu, na základě příkazů WEF, že lidé ve vyspělých zemích jedí brouky a zdržují se všeho majetku, aby snížili emise uhlíku.“

Podivná zpráva se objevila na Twitteru WEF v neděli ráno.

Světové ekonomické fórum, kterému předsedá notoricky známý architekt „Great Resetu“ Klaus Schwab, běžně trvá na tom, že snížení kvality života obyčejných lidí je tím správným způsobem, jak odvrátit klimatickou změnu a domnělou katastrofu.

Uživatelé Twitteru se ujali slova, aby vyjádřili svůj nesouhlas s autoritářstvím WEF. Dali jasně najevo, že nemají v úmyslu působit jako pěšáci pro zkorumpované a zlověstné elity, které jim velí v chorobné vizi budoucnosti zvrácené organizace.

Někteří poukázali na to, že koncept neprát oblečení se vztahuje téměř výhradně na „třídu notebooků“ bílých límečků, zatímco pracovníci v těžkých zaměstnáních čelí vážným zdravotním následkům, pokud jsou špinaví, nosí špinavé a propocené oblečení.

Zelenský je – podobně jako většina evropských politiků – jen další loutka, pouhý bezduchý přisluhovač Nového světového řádu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Ukrajinský prezident Zelenský prosazuje agendu „Velkého resetu“ a vyzývá k ukončení používání fosilních paliv

  1. Sasek konci, dalsi angazma nebude a tak prijal jeste tenhle posledni stek.

    Dalsi predstaveni bude na lavici obzalovanych. Produkci prezvezme Rusko, v Cernem delfinu uz pro nej maji nachystanou komurku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout