Rakousko: Afghánci a Iráčané se za bílého dne pokusili hromadně znásilnit mladou dívku

Rakousko: Afghánci a Iráčané se za bílého dne pokusili hromadně znásilnit mladou dívku

Zřejmě právě jen fakt, že si banda invazistů dovolila dívku napadnout za bílého dne a u nádraží, dopomohl tomu, že se jim znásilnění nepodařilo dokonat. Informace o oběti policie tají, ví se pouze, že šlo o mladou dívku. Ale spekuluje se, že by mohlo jít o Ukrajinku, neboť nedaleko místa napadení je přijímací středisko právě pro Ukrajince.

Drogy, násilí a sexuální útoky – mnoho žen se už léta vyhýbá hlavnímu lineckému nádraží – z dobrého důvodu: nyní se opět stalo dějištěm pokusu o znásilnění. Za bílého dne zaútočila skupina Afghánců a Iráčanů na mladou dívku. Neuvěřitelné: Podezřelým je údajně jen 14 a 15 let!

Zde podotýkám, že je pravděpodobné, že jde o tzv. „nezletilce bez doprovodu“ – tedy o jedince, kteří přišli do Rakouska bez dokladů a tvrdí, že jsou nezletilí (skutečný věk je nejspíš vyšší). Čím nižší věk udají, tím déle jsou státem vydržováni, je jim zajištěno lepší ubytování, vyšší kapesné, vzdělání, prakticky beztrestnost (max. podmínka) a především – není možné je deportovat.

Nad ocelářským městem ve středu kroužil policejní vrtulník. Byl povolán, aby pomohl policistům vystopovat sexuálního delikventa. Čtyři násilníci se prý kolem 17:15 (!) pokusili poblíž hlavního nádraží znásilnit mladou ženu. Naštěstí je při činu přistihli úředníci imigrační policie.

Mladé ženě se ve čtvrtek dostalo lékařské péče, policie ale uvedla, že ji zatím není možné vyslechnout. Pokud se tak stane ve čtvrtek, vyšetřovatelé doufají v podrobnější výsledky zločinu. Mladí muži by měli být vyslýcháni až po dívce.

Tři z migrantů byli okamžitě zatčeni a po čtvrtém se pátrá. Obětí je údajně mladá dívka  a čtyři údajní pachatelé jsou Afghánci a Iráčané, kteří jsou sami stále nezletilí. Zatím není jasné, zda se znali. Na základě místa činu nelze vyloučit, že by obětí mohla být uprchlice z Ukrajiny. K útoku došlo na schodišti za poštovním distribučním centrem, které je v současnosti využíváno jako nouzové ubytování pro ukrajinské vysídlené osoby.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Afghánci a Iráčané se za bílého dne pokusili hromadně znásilnit mladou dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout