Německo: 7 měsíců vězení za kritiku politického islámu

Německo: 7 měsíců vězení za kritiku politického islámu

Kritik islamizace Německa stráví 7 měsíců ve vězení. 7 měsíců mezi mnoha muslimy, kteří mu již nesčetněkrát vyhrožovali. Zatímco každodenní vyzývání k likvidaci bezvěrců, praktikované ze strany muslimů, je považováno za „projev náboženské svobody,“ tak kritika islámu bez jakýchkoli výzev k zabíjení kohokoli je potrestána vězením. A to hezky natvrdo, což jen potvrzuje další přibližování právu šaría.

Ani muslimský vrah 3 žen v německém Würzburgu nestrávil tak dlouhou dobu ve vězení. Po pár dnech vazby byl totiž přemístěn do psychiatrického sanatoria.

A co na verdikt mimo jiné říká sám odsouzený německý bojovník proti islamizaci Michael Stürzenberger?

Úterní události  u okresního soudu v Augsburgu lze stručně shrnout takto: Mladý soudce, mladý prokurátor. Fakta o politickém islámu – ignorována. Fakta týkající se údajného trestného činu ve skutečnosti nesmyslná. Kritika politického islámu s jeho důsledky je podněcování k nenávisti. Protože by to vyvolalo „nenávist“ proti části muslimů.

Vyvolalo by to „negativní emoce“, kdybych informoval o teroristických útocích, vraždách, násilných činech, pobodání a znásilnění a obvinil ideologii politického islámu jako jednu z příčin těchto zločinů. Tyto „negativní emoce“ vůči muslimům, kteří  se drželi politického islámu a byli tak spojováni s těmito zločiny, mají samozřejmě větší váhu v hodnocení mladého soudce a mladého prokurátora než utrpení desítek tisíc lidí v naší zemi, kteří jsou těmito zločiny vážně postiženi.

Michael Stürzenberger
odsouzený Michael Stürzenberger

V Německu již není dovoleno říkat, že ustanovení politického islámu jsou také částečně zodpovědná za teror, násilí, pohrdání ženami až po znásilnění, nenávist k Židům a pohrdání homosexuály. Oběti, které budou i nadále upadat na vedlejší kolej tím, že se budou popírat příčiny, mají zjevně smůlu. Politováníhodné jednotlivé případy.

V Německu je však předsedovi islámského sdružení dovoleno šířit písmo vyzývající k zabití každého muslima, který nedodržuje ramadánský půst, protože to z něj dělá odpadlíka od islámu. To nemohlo být jasně posouzeno jako podněcování lidu, protože „fundamentalistická nebo extremistická náboženská vyznání a konfesní spisy“ byly pokryty svobodou náboženského vyznání v Základním zákoně. Tato ochrana zahrnuje celý Korán, včetně pasáží vyzývajících k zabíjení. Trest smrti za náboženské zločiny není v žádném případě cizí náboženstvím, tvrdí soudci, „ani judaismu a křesťanství“.

Takže muslimovi je dovoleno distribuovat v Německu spisy, aby byli zabíjeni odpadlíci, ale nemuslimský Němec nesmí varovat před příkazy zabíjet lidi jiných vyznání touto ideologií politického islámu. Tato v současnosti značně vyšinutá země zjevně ještě nebyla dostatečně šokována terorem politického islámu.

Rád bych poděkoval téměř 30 příznivcům, kteří se shromáždili na tomto památném soudním slyšení v Augsburgu. Okresní soud reagoval na mé videooznámení a vyhradil si větší sál, což také nestačilo, protože někteří zájemci museli čekat na chodbě, dokud se místo opět neuvolnilo.

Tolik tedy vyjádření odsouzeného Němce, který už dlouhodobě cestuje po celé zemi a varuje před islamizací. Marně. Většina lidí je k této hrozbě zcela slepá.

příznivci odsouzeného Němce ho přišli podpořit k soudu

Dopadne německý odpůrce islamizace stejně jako před pár lety jistý Angličan, který byl uvězněn jen proto, že pohodil slaninový sendvič před mešitou? Ten vězení nepřežil, dodnes se neví, kdo se o něj konkrétně „postaral“. Většina spoluvězňů byli muslimové, kteří na něm zřejmě vykonali fatvu. A Michael Stürzenberger patří k těm, jimž jdou v Německu muslimové dlouhodobě po krku nejvíc.

Dopadne i na něj ve vězení fatva??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Německo: 7 měsíců vězení za kritiku politického islámu

  1. Vyzývať k jadrovým útokom na Rusko , zabíjaniu Rusov, kresťanov, heterosexuálov, Srbov a pod. je podľa slniečkarskych sudcov a prokurátorov /ktorí už prevažujú takmer v celej Európe/ celkom v súlade so slobodou slova, ale keby niekto žiadal napr. zvrhnutie a vystrieľanie saudskoarabskej kráľovskej rodiny, teoreticky by mu hrozilo až doživotie /a o pár rokov bude hroziť trest smrti/.

  2. Moc jich tam není, těch statečných
    Assange by mohl vyprávět. A nebylo by to nic veselého.
    Pravdivě informovat = házet perly sfiním.
    😢

  3. Ak nejaký novinár, prípadne bloger alebo prispievateľ na sociálne siete nazve kdekoľvek v „slobodnom“ svete vraždenie nevinných ľudí v Jemene bojom proti teroristom plateným Iránom /podobných lživých a manipulatívnych článkov je napr. na štvavom prorijádskom a proizraelskom Gatestone Institute viac než dosť/, nič mu nehrozí. Ale pravda o vojne na Ukrajine sa trestá všetkými legálnymi aj nelegálnymi prostriedkami.

  4. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově zmanipulovatelní a pod drogami dokáží mnoho. to tady nechceme. ministerstvo kultury a vnitra stále nemíní konat a odebrat registrace těmto zdegenerovaným církevním soukromým skupinám. takže je jasné, odkud vítr fouká. politické neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu. eu je nejenom zloděj, ale má i na rukou krev. chorobní gembleři mají soudně nařizované léčení, gembleři z bruselu nadále pobíhají volně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout