USA: Na škole v Pensylvánii se vyhazovaly do odpadků „bělošské“ knihy (video)

Likvidace knih a cenzura umění jako takového patří k dalším znakům nástupu totalitní společnosti. Novodobí Koniášové se projevují zejména v USA, ale i v západoevropských zemích s koloniální minulostí. Podle nejnovějších signálů WEF coby jakéhosi „řídícího centra“ všech vládnoucích politiků se má ovšem dostávat takzvaná „kritická rasová teorie“ i do škol po celé EU. Tato teorie hovoří o tom, že běloch je největší zlo a jen běloch způsobil vše špatné, co se ve světě děje.

Už nyní je ostatně kritická rasová teorie nejen součástí školní výuky, ale je uplatňována i v předškolních zařízeních v USA. Takto indoktrinovaná mládež je pak skutečně přesvědčena, že bílá rasa je z podstaty špatná a dokonce (či spíše především) běloši se pouští do odstraňování všech údajných známek bělošské nadřazenosti.

Studenti školy v Pensylvánii se rozhodli uspořádat „veřejné pálení knih“ ve své instituci tím, že vyhodili stovky knih do odpadu, aby „dekolonizovali“ svou školní knihovnu – pro zábavu.

Komentář u videa: Bílí středoškolští studenti s vymytými mozky na North Allegheny Senior High School ve Wexfordu v Pensylvánii házejí stovky knih  napsaných bílými autory do popelnice, aby „dekolonizovali“ svou školní knihovnu.

Na North Allegheny Senior High School ve Wexfordu v Pensylvánii se likvidovaly závadné knihy. „Vezmeme učební osnovy této školy do vlastních rukou,“ žertovali studenti a házeli „trenérskou bibli“ do odpadkového koše.

Mezi další nebezpečné tituly například patří:

Válka proti chlapcům: Jak zavádějící feminismus škodí našim mladým mužům – Christina Hoff Sommers

Logika akciového trhu: Sofistikovaný přístup k ziskům na Wall Street od Normana G. Fosbacka

Jak udělat demokracii realitou – Claude G. Bowers

Mladíci se při úklidu regálů smáli: „Našli jsme jich tolik!“ Další titul také mládež zaujal: Afrika: Dobrodružství v historii očitých svědků od Rhody Hoffové. Podle jednoho studenta, Trevora Sutcliffa, který tweetoval scény z knihovny, to byla „satira“.

Odstraněno bylo i mnoho dalších knih. Tato škola následovala příkladu jiných vzdělávacích institucí – škol či knihoven, které již v minulosti k likvidaci „závadných“ knih přistoupily.

Nejmenovaný knihovník vybral tituly, které mají být podle jeho názoru odstraněny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

One thought on “USA: Na škole v Pensylvánii se vyhazovaly do odpadků „bělošské“ knihy (video)

  1. „Nežiaduce“ knihy /napr. Mark Twain či Tolstoj/ sa vyhadzovali z knižníc už za vlády psychopatického a krvilačného diktátora Reagana, takže nič nového pod slnkom. Škoda,že atentát na neho neyšiel, svet by sa bol v 80. rokoch vyvíjal úplne iným smerom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout