Italský europoslanec žádá EK o objasnění obsahu grafenu v takzvaných covid vakcínách

Italský europoslanec žádá EK o objasnění obsahu grafenu v takzvaných covid vakcínách

Po nedávném již vědeckými analýzami potvrzeném zjištění, že některé covid vakcíny mohou zvýšit riziko infekce HIV (tuto informaci již přinesla i mainstreamová média), se začínají objevovat i další informace o škodlivých účincích preparátů, které někdo zcela mylně nazývá vakcínami.

Ovšem jedna z těchto informací, kterou se zatím ve větší míře zaobírala jen alternativa, je obsah oxidu grafenu v těchto genových přípravcích, podávaných coby „vakcíny“. K obsahu grafenu se tak zatím vyslovují jen ti vědci, kteří jsou soustavně mainstreamem a politiky vylučováni a dehonestováni. Snaha zabránit v této oblasti jakékoli diskuzi, pak jedině přináší další otázky. A ty nyní oficiálně pokládá i italský europoslanec, který se ptá, k čemu je dobrý oxid grafenu v takzvaných „covid vakcínách?“

Italský europoslanec Sergio Berlato chce mít jasno o grafenu ve vakcínách proti Covidu. Odkázal na nedávnou studii Dr. Ricarda Delgada Martina a Dr. Pabla Campry, kteří tvrdili, že našli oxid grafenu ve vakcínách proti Covidu pomocí spektroskopie.

Berlato dále poukázal na to, že v roce 2018 tým výzkumníků prokázal, že grafen může převádět elektrické signály na ultrakrátké terahertzové signály s biliony cyklů za sekundu. Elektronické součástky na bázi křemíku, které dnes používáme, dosahují rychlostí x-gigahertzů, kde 1 GHz odpovídá 1000 milionům cyklů za sekundu.

Vědci ukázali, že grafen by mohl převést signály s těmito frekvencemi na signály s frekvencemi tisíckrát vyššími než signály generované křemíkem.

„Grafen je proto schopen absorbovat záření, což znamená, že je vysoce toxický a škodlivý pro lidské zdraví, když je tento materiál obsažen ve vakcíně,“ poznamenal europoslanec.

Zeptal se Evropské komise, zda vzhledem k tomuto nejnovějšímu výzkumu zamýšlí nechat přítomnost grafenu ve vakcínách proti Covidu pečlivě prozkoumat nezávislou laboratoří.

Španělský pohotovostní lékař, Dr. José Luis Gettor, mezitím varoval před PCR testovacími výtěry. Stejně jako jiní vědci poukázal na to, že tampony tohoto testu obsahují oxid grafenu, nanomateriál, který prochází hematoencefalickou bariérou. Gettor poukázal na to, že obsahují také ethylenoxid. Ethylenoxid je toxický a způsobuje pocit pálení, který pociťují ti, kteří tento test podstupují.

„Lidé musí být varováni, než vyprší čas… Chci zdůraznit, že si lidé musí přestat dělat výtěry s takovou samozřejmostí jako někdo, kdo si jde nechat na ošetřovnu změřit krevní tlak.“

„Tampony z testů jsou zbraň. Obsahují látku vyvinutou vojenskou rozvědkou nazvanou ‚HYDROGEL DARPA‘,“ řekl. Na špičce tamponu je svazek dutých nylonových vláken, která obsahují mimo jiné ethylenoxid.

„Ethylenoxid je jed, který je zadržován hydrogelem. Ale když tampon pronikne do sliznice při 30 ° C, hydrogel se roztaví. A mějte na paměti, že ethylenoxid se vaří při 10,4 ° C. Proto je to tak bolestivé. To je důvod, proč je to tak bodavé. Protože jakmile se hydrogel roztaví, uvolní se ethylenoxid a vytvoří se vřed na nosohltanu.“

Jakpak se k těmto otázkám postaví eurokomise, která je plně v žoldu korporací, včetně těch farmaceutických? Asi stejně jako každý, kdo je na výplatní listině těchto korporací – včetně politiků a mainstreamových médií. Bude mlčet nebo eurokomisaře za jeho dotaz dehonestuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

One thought on “Italský europoslanec žádá EK o objasnění obsahu grafenu v takzvaných covid vakcínách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout