Itálie: „Nepřijímám příkazy od žen,“ prohlásil Mohammed, který nůžkami pobodal svoji těhotnou šéfku

Itálie: „Nepřijímám příkazy od žen,“ prohlásil Mohammed, který nůžkami pobodal svoji těhotnou šéfku

Muslimové považují bezvěrce za podřadné a už jen mít nadřízeného podřadného bezvěrce je pro ně stěží akceptovatelné. Ovšem nevěřící ženy jsou ještě podřadnější, proto žádný muslim neakceptuje situaci, kdy by měla být jeho nadřízenou žena. To je schopen akceptovat snad jedině v rámci takíji, ale i tak zřejmě ne dlouhodobě.

Neznám důvody, proč italská prádelna nezaměstnala raději nějakého Itala. Podle všeho se zdá, že patří k té síti podniků, kterým jsou přes neziskovky posíláni na práci žadatelé o azyl. Odmítnutí takové práce by však pro žadatele o azyl znamenalo konec jakýchkoli nadějí na získání kýženého azylu. Bengálci tak nezbylo, než nabízenou práci přijmout. To byl ovšem moment, kdy se rozhodlo především o osudu jeho šéfové, na níž později zaútočil nůžkami. Zda bude Bengálec nakonec vyhoštěn je však přesto nejisté. Stále častěji si totiž evropské země na svém území zcela dobrovolně ponechávají nejen násilníky, ale třeba i několikanásobné vrahy…

Italská šéfka, těhotná v pátém měsíci těhotenství, byla napadena svým bengálským zaměstnancem, který ji napadl obzvláště ostrými krejčovskými nůžkami a několikrát ji bodl. „Nedostávám rozkazy od žen, to stačí,“ řekl údajně muž a svíral nůžky, jako by to byla dýka.

Vážná událost se odehrála ve čtvrtek ráno kolem 9.hodiny v Santa Maria Help of Christians v Appiu. Byla to jen náhoda, že se útok nezměnil v tragédii. Rozzlobený Mohammed, 23 let, napadl 38letou ženu s jasným úmyslem ji zabít. Důvod násilí vysvětlil sám 23letý muž: „V mé zemi nedostáváme příkazy od žen.“ Obchodníci z blízkosti místa útoku se objevili na ulici, protože byli vyděšeni nelidskými výkřiky z obchodu. Výkřiky byly doprovázené nadávkami Bengálce, které rezonovaly uvnitř prádelny umístěné na náměstí Piazza Santa Maria Ausiliatrice. Za krátkou dobu dorazila na místo záchranka a policie.

Bengálcova vražedná zuřivost byla údajně vyvolána žádostí ženy, majitelky společnosti, aby splnil objednávku, kterou obchod obdržel od zákazníka. Při těchto slovech 23letý muž s čistým záznamem, vzal nůžky a začal bodat do hrudníku 38leté ženy v pátém měsíci těhotenství. Oběť, která první ránu odrazila rukou, začala z bodných ran krvácet. Dokonce i zraněná se stále snažila odzbrojit muže, který se ji chystal znovu bodnout, načež byl zablokován manželem majitelky, který prozřetelně vstoupil do prádelny, přitiskl se k němu zezadu a odtáhl ho pryč.

Mohammed se pak rozhodl opustit obchod a snažil se utéct. Policisté, kteří dorazili na místo, se vydali za Bengálcem, zatímco zdravotnický personál ošetřil ženu a převezl ji do nemocnice, mimo jiné i proto, aby zkontrolovali stav dítěte. 38letá žena byla později propuštěna s prognózou 5 dní léčby. Útočník byl identifikován několik kilometrů od místa činu na náměstí Piazza Cantù. Po zatčení byl spoután a odvezen na policejní stanici a obviněn z přitěžujících zranění.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout