Agentura AP, podle níž píše i náš mainstream, přiznala, že je placena za šíření katastrofických klimatických vizí

Agentura AP, podle níž píše i náš mainstream, přiznala, že je placena za šíření katastrofických klimatických vizí

Šíření klimaalarmistických vizí a zavádění takzvaného „zeleného údělu“ a závazků uhlíkové neutrality, má především za cíl zajistit maximální zchudnutí širokých mas, zejména v Evropě, Austrálii, Kanadě a USA. Odborníci, kteří proti těmto vizím protestovali a uváděli zcela odlišná data, než všichni alarmisté, byli soustavně umlčováni.

V šíření šílených vizí budoucnosti samozřejmě nezůstala pozadu ani mainstreamová média. Ta mají ostatně hlavní úlohu v jakémkoli šíření paniky, hysterie a poplašných zpráv. Jak se však nyní ukázalo, novináři byli za šíření katastrofických klimatických vizí zřejmě velmi dobře placeni.

Největší světová zpravodajská agentura Associated Press (AP) nyní přiznala, že od klimatických aktivistů obdržela ekvivalent 187,5 mil. Kč za psaní klimaticky alarmistických článků.

Agentura AP v úterý oznámila, že bude financovat více než 25 novinářů z Afriky, Brazílie, Indie a Spojených států.

Novináři se podle tiskové agentury zaměří na zpravodajství o „dopadu změny klimatu na zemědělství, migraci, územní plánování, ekonomiku, kulturu a další oblasti“.

Agentura AP píše, že iniciativa ukazuje, jak „filantropie se rychle stala důležitým novým zdrojem financování žurnalistiky v době, kdy jejich ekonomické vyhlídky byly jinak bezútěšné“.

Oznámení však vyvolalo tvrdou kritiku od kolegů z oboru. „Associated Press se prostituovala,“ poznamenává New York Post v úvodníku.

„Vzhledem k tomu, že AP dodává obsah novinám, webovým stránkám a televizním kanálům po celé zemi a dokonce i ve světě, ‚dárci‘ s největší pravděpodobností získají hodnotu za peníze ve formě propagandy,“ uvedly noviny.

Zdá se, že zakoupená žurnalistika je na vzestupu. Ostatně, veškerý mainstream je financován globalistickými organizacemi a jejich mecenáši, aby psal tak, jak oni potřebují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout