13 Italů přišlo na sraz promigračních neziskovek, kde přečetli prohlášení proti invazi, nyní za to byli odsouzeni do vězení (video)

13 Italů přišlo na sraz promigračních neziskovek, kde přečetli prohlášení proti invazi, nyní za to byli odsouzeni do vězení (video)

Rozsudek, který opět ukazuje zvrácenost dnešní doby a politiky EU. Zatímco pašeráci, kteří přivezli do Evropy nejednoho teroristu, dostávají štědré dotace a jsou všemožně podporováni, odpůrci invaze jsou trestáni. A to i tehdy, kdy svůj odpor vyjádří zcela nenásilně.

K incidentu došlo před časem v Itálii, kde se v přijímacím migračním středisku sešli zástupci různých proinvazních neziskovek, aby kuli další plány na dovoz invazistů. Jejich schůzku jim narušila skupina 13 Italů, kterým vadí, že neziskovky jejich zemi soustavně ničí a za svoji podvratnou činnost jsou odměňovány. Celou akci si pro jistotu nahrávali, aby měli později důkaz, že nedošlo k žádnému násilí ani ničení majetku. Ale dnes se můžete dostat do vězení i za pouhé čtení. Při určování trestu zřejmě sehrál notnou roli i jejich vzhled…

„Italské“ soudnictví je ideologicky zkorumpované. Nejedná na základě spravedlnosti, ale na základě ideologických předsudků. Tak, jako po celé EU.

Odsouzeno bylo všech třináct mužů, kteří se účastnili četby prohlášení. Dostali nepodmíněný trest odnětí svobody každý po roce a 8 měsících (jedenáct obžalovaných) a po roce a 9 měsících (další dva obžalovaní). Soud v Como tvrdil na prvním soudním stání cosi o nacistech, kteří spáchali trestný čin v roce 2017 při bleskovém útoku v ústředí promigračního solidárního sdružení Como Senza Frontiere. Prvoinstanční rozsudek shledal 13 účastníků razie vinnými z přitěžujícího soukromého násilí.

A rozsudek tak  byl nakonec horší, než v případě nigerijských nebo marockých drogových dealerů či pouličních zlodějů, kteří jsou zpravidla propuštěni ještě v tentýž den, kdy jsou dopadeni, aniž by kdy skončili u soudu.

Byl večer 28. listopadu 2017, když se v místnosti kláštera Sant’Eufemia v Como stalo toto:

13 mužů vniklo do místnosti Chiostrino di Santa Eufemia, zatímco probíhalo setkání v Como Senza Frontiere – centrále, která sdružuje desítky asociací na podporu invaze. Jde tedy o jakési zastřešení všech promigračních neziskovek.

Odpůrci invaze si vše nahráli, aby bylo vidět, že nepoužili násilí, ani nic neukradli, jen protestovali proti invazi:

Asi patnáct členů Veneto Fronte Skinhead jednoduše přečetlo prohlášení, a tak, jak v klidu dorazili, pokojným způsobem i odešli. Neziskovým škůdcům přečetl mluvčí skupiny následující text:

„Pro vás všechny, děti ze země, kterou již nemilujete, jsme tu, abychom vám připomněli, že vaši lidé se vzájemně milují a neničí se. Zastavme invazi.“ 

Proslov trval několik minut a před odchodem z místnosti mluvčí skinheadů uzavřel:

„Nyní můžete pokračovat v diskusi o tom, jak zničit naši vlast.“

„Naše akce byla pokojná: vešli jsme do místnosti, kde se konala veřejná schůze, jen jsme jim přečetli naši tiskovou zprávu a pak jsme odešli. Nedošlo k žádnému násilí, žádnému vandalismu, ale šlo pouze o svobodné vyjádření našich myšlenek. Svoboda slova je zaručena ústavou a je základ demokracie,“ prohlásil u soudu šéf VFS Giordano Caracino…

Všech 13 mužů si tak téměř dva roky posedí ve vězení. To je například horší trest, než jaký byl nedávno vynesen nad gangem Severoafričanů, kteří před více než rokem při nepokojích vyrabovali 40 obchodů v Turíně. Ti dostali podmínku od 1,5 do 3,5 roku….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “13 Italů přišlo na sraz promigračních neziskovek, kde přečetli prohlášení proti invazi, nyní za to byli odsouzeni do vězení (video)

  1. Samozrejme ,že do väzenia – a na doživotie – by patril aj sám nadšený vítač celkom legálnych migrantov /a ich rozdeľovač po Európe/ , fanatický sionista, eurohujer a podpoorovateľ tureckých a kosovských „ambícií“ vstúpiť do EÚ Salvini. Pokiaľ možno do cely plnej moslimov. Proti votrelcom a ich zločinom nikdy „nebojoval“ /samozrejme, ani proti žiadnej z tamojších nespočetných mafií/ a Sorosov otrok Kurz takisto nie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout