V německém Chemnitzu někdo zapálil mešitu

V německém Chemnitzu někdo zapálil mešitu

V islamizovaných zemích dochází ke každodenním útokům na atributy jiných vyznání – kostely nebo hinduistické či buddhistické chrámy. V zemích, které si muslimové převezmou, jsou pak tyto stavby postupně přeměňovány na mešity, ale i k různým dalším účelům. To můžeme nyní vidět zejména v Turecku, kde snad každý měsíc dojde k přeměně některého kostela na mešitu.

V Evropě pak dochází ke každodenním případům vandalizace kostelů, přičemž asi nejznámější případ žhářství byl systémem účelově prohlášen za nehodu a to bez jediného důkazu, který by toto tvrzení podpořil. Jednalo se o požár pařížské katedrály Notre Dame, který tehdy oslavovali muslimové po celém světě. O tom, že byla tato historická stavba zapálena muslimy, je dnes přesvědčena většina Evropanů.

Ve Francii došlo od začátku roku již k nejméně deseti případům vandalizace kostelů. Francie však není jedinou zemí kde k podobným incidentům dochází. Prakticky ve všech islamizovaných zemích zažívají totéž a to včetně Německa. to vše je již v Evropě považováno za normál a nikdo se nad tím nezamýšlí.

Zato pokud někde dojde k zapálení mešity, pak je z toho obrovský skandál. Přitom mešity jsou stavbami, které by měly být v Evropě zakázány…

Včera někdo zapálil tureckou mešitu v německém Chemnitzu, na což samozřejmě Turci, kteří ve své zemi likvidují jeden kostel za druhým, okamžitě patřičně reagovali:

Hrůzný útok byl proveden na mešitu Fatih, která je přidružena k Turecko-islámské unii pro náboženské záležitosti (DITIB) v německém Chemnitzu. Mešitu Fatih zapálila jedna nebo více neznámých osob.

K prohlášení, že po důvodu útoku a pachateli pátrají policisté z oddělení kriminální policie Chemnitz, Sezgin uvedl:

„Je nutné co nejdříve objasnit, zda šlo o žhářství kvůli protimuslimským náladám, a pokud ano, musí být pachatel nebo pachatelé incidentu nalezeni a potrestáni tím nejpřísnějším a nejvíce odrazujícím způsobem. To je naše největší očekávání od místních úřadů. Přejeme dobré zotavení našemu sdružení, naší komunitě, našim sousedům v sousední budově, která byla poškozena požárem, a všem našim muslimským bratrům a sestrám žijícím v Chemnitzu.“

Tolik tedy reakce Turků. Ti požadují co nejpřísnější potrestání žhářů, kteří zapálili tureckou mešitu v Německu. Přitom například vandalové, kteří nedávno poničili a znesvětili kostel arménské církve v Turecku, nakonec nebyli nijak potrestáni, přitom se ještě při vandalizaci sami natáčeli.

Nepochybuji, že pokud budou pachatelé nalezeni, dostanou velmi přísné tresty. V Německu se totiž trestá podobně, jako v Turecku. Za poničené kostely symbolický trest (většinou se ovšem pachatele nepodaří najít, takže tyto trestné činy zůstávají nepotrestány) a za poškozenou mešitu trest nepodmíněný, jako tomu bylo v případě muže, který před několika lety zapálil dveře mešity.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “V německém Chemnitzu někdo zapálil mešitu

  1. Áno, ide o bývalý Karl-Marx-Stadt v bývalej NDR. Aj na jej bývalom území rastú mešity ako huby po daždi a moslimovia pribúdajú každým dňom. Dederóni /presnejšie ich staršia generácia, tak od 45 rokov vyššie/ predsa len nemajú tak vymyté mozgy ako obyvatelia bývalého Západného Nemecka a ostal v nich aj zmysel pre vlastenectvo a odpor voči každému zlu , v tomto prípade islamizácii. Vedia,že Nemecko už nikto nikdy nezachráni, ale zúfalo sa pokúšajú tento fakt zvrátiť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout