Slovinsko zaznamenává po období klidu na balkánské trase zvýšený počet ilegálních přechodů hranic

Slovinsko zaznamenává po období klidu na balkánské trase zvýšený počet ilegálních přechodů hranic

Nejde samozřejmě jen o Slovinsko, podobné problémy jsou hlášeny z celé balkánské trasy, kde zaznamenávají invazi, která je již v součtu srovnatelná s rokem 2015. Jediný rozdíl je, že tentokrát mají média zcela jiná zástupná témata, takže tuto skutečnost se nikde nedozvíte. K tomu je třeba připomenout invazní rekordy, zaznamenávané na trasách afroislámských vetřelců – v Itálii a na Kanárských ostrovech.

V neposlední řadě zde znovu připomínám současnou tristní situaci Řecka, které již ze zoufalství volá o pomoc, neboť vláda svoje občany zradila a pro doslova záplavy invazistů staví zbrusu nové, luxusně vybavené tábory.

Hranice Evropy jsou otevřené jako nikdy předtím. Zdá se, že ilegálové z celého světa jsou schopni nerušeně infiltrovat ze všech směrů. Ilegálové se dokonce do střední Evropy dostávají z dalekého Nepálu, jak se nyní dozvídáme ze Slovinska:

Za posledních čtyřiadvacet hodin řešili policisté 20 nelegálních přechodů státních hranic na území policejní správy Koper a Maribor.

Primorská policie například vystopovala skupinu sedmnácti Afghánců v oblasti Rakitovac.

Včera večer v oblasti policejní stanice Gorišnica zatkla štýrská policie dva nepálské občany a jednoho pákistánského občana, kteří nelegálně překročili státní hranici mezi Chorvatskem a Slovinskem pěšky.

Během řízení  požádali ve Slovinsku o mezinárodní ochranu, a tak je policie odvezla do azylového domu.

K uvedenému jen dodávám, že Afghánci jsou nyní v EU hájeni a nelze je deportovat. I to je důvod, proč podobně, jako byl v letech 2015-2016 každý muslimský invazista Syřan, nyní bude každý Afghánec. A ideálně pak nezletilý Afghánec…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Slovinsko zaznamenává po období klidu na balkánské trase zvýšený počet ilegálních přechodů hranic

  1. Samozrejme, že „konzervatívna“ vláda fašistického diktátora Janšu nikdy ani len neuvažovala o vystúpení z EÚ a dôslednom zatvorení hraníc pre votrelcov z tretieho sveta…Koncom roka 1989 ako malé decko som ani netušil,že v dospelosti /po roku 2015/ budem na ostnatý drôt, pohraničníkov a ich psov spomínať s nostalgiou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout