„Přát lidem veselé Vánoce je jako podporovat vrahy a pedofily,“ říká kanadský imám

I když i podle islámu patřil Ježíš k jednomu z proroků, oslavy jakýchkoli jiných, než islámských svátků, jsou pro muslimy tabu. I v mešitách jsou muslimové nabádáni nejen k tomu, aby Vánoce ignorovali, ale také k tomu, aby nepřáli káfirům veselé Vánoce. Tak, jako své souvěrce poučuje například tento imám Kathrada, který žije v Kanadě:

Přát tedy bezvěrcům k Vánocům je podle tohoto vyznavače pedofilního lžiproroka hřích. Podle imáma jsou nemuslimové vrazi a pedofilové. Jenže ono je to přesně naopak. Vrah a pedofil byl lžiprorok Mohamed, který vraždil ty, kdo odmítli přestoupit na islám. Za manželku pak pojal šestiletou Ajšu, s níž začal v devíti letech manželství konzumovat. Jsou to tedy islámské země, kde je pedofilie velmi podporována a hojně praktikována.

Džihád mečem pak není nic, než vraždění bezvěrců ve jménu nastolení chalífátu. Ve jménu islámu a pedofilního lžiproroka Mohameda již za dobu jeho existence zemřelo rukou muslimů asi tři čtvrtě miliardy nemuslimů.

Slova imáma tak jen potvrzují to, že islám do nemuslimských zemí nepatří. Jedinou cestou jak se před jeho expanzí ubránit je jeho zákaz. V Evropě však dochází k pravému opaku – islám je vítán a oslavován, jeho kritici zatracováni. Vánoce nyní chtějí zrušit nejen muslimové, ale také EU. Nenechme si vzít tyto svátky, které jsou zde déle než křesťanství samo, neboť navázaly na pohanské svátky slunovratu.

Nedopusťme, aby naši potomci nevěděli, co to byly Vánoce, aby znali pouze ramadán. Nenechme nenávistnou islámskou ideologii expandovat i u nás, opusťme co nejdřív globalisty ovládanou EU, která islamizaci podporuje…

Všem vám tímto přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí v roce 2022.

Skutečný sníh vánoční pozadí - ke stažení HD tapety

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„Přát lidem veselé Vánoce je jako podporovat vrahy a pedofily,“ říká kanadský imám

  1. Kanadský premiér je multikulturalizmu a islamu oddaný moslim malajského pôvodu , ktorý na smrť nenávidí kresťanstvo, kresťanov aj všetko s tým súvisiace – podobne ako Keňan Obama. Nemožno sa preto čudovať krutej realite: Islamizácia a príval nebielych prebieha v tejto krajine tak rýchlo, že už o pár rokov budú prinajmenšom v niektorých provinciách Kanady panovať presne rovnaké pomery ako v Saudskej Arábii /a Švédsku/. Aj v NHL pribúda počet moslimov a černochov závratným tempom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout