Maskovaní ozbrojenci vpadli do tří hotelů v Bordeaux, hosty i personál napadli a okradli

Maskovaní ozbrojenci vpadli do tří hotelů v Bordeaux, hosty i personál napadli a okradli

I když zdroje neuvádí původ těchto ozbrojenců, neboť nebyli dopadeni, už sám fakt, že k útokům došlo v islamizovaném Bordeaux, kde už delší dobu řádí muslimské gangy, nejlépe naznačuje, kdo za přepadením hotelů stojí. Ve Francii jsou už ostatně zvyklí na to, že pachatele podobných činů je třeba hledat v některém z mnoha multikulturních ghett…

V noci ze středy na čtvrtek vstoupili tři ozbrojení jedinci, kteří byli maskovaní kapucí, do tří hotelů na předměstí Bordeaux, v Lormontu a Eysines. Napadli hosty i personál a pak ukradli peníze a osobní věci zákazníkům a zaměstnancům těchto ubytovacích zařízení, než utekli. Trojice mužů se vydávala za ochranku, aby získala přístup do interiéru hotelů a pokojů.

„Vzbudili zákazníky uprostřed noci, než zaklepali na dveře a násilně napadli lidi, kteří jim odpověděli. Některé praštili zezadu do hlavy a pak je svlékli, aby získali modré karty s kódy, díky nimž se mohli dostat k  osobním věcem, mobilním telefonům a hotovosti,“ vysvětluje Philippe Rolland, regionální delegát policejní jednotky SGP FO.

První ze tří loupeží se odehrála v hotelu Première Classe v Lormontu, kde byl zákazník napaden úderem pažbou pušky do hlavy. Pachatelé pak v pokoji dokonce stříleli. Muži byla ukradena bankovní karta a telefon, než trojice popsaná jako „extrémně odhodlaná“ zamířila k hotelu Balladins v Eysines.

Metoda opět zůstala stejná, protože tři muži se vydávali za ochranku a vstoupili do místnosti, kde narazili na zaměstnance. Poté na něj několikrát vystřelili. Následně vnikli do pokoje klientky hotelu. “ Zlomili jí nos a ona měla otevřenou ránu přes celé čelo až k víčku.“ říká osoba, která byla ubytována vedle pokoje oběti.

Série násilí pak skončila v hotelu Première Classe v Eysines, kde došlo k napadení podobným způsobem. Tři muži, kteří se vydávali za ochranku, zaklepali na dveře zákazníka pod záminkou, že „byl rozbit nápojový automat“, pak namířili hlaveň pušky na obličej oběti a stříleli do stropu, aniž by se jim ovšem nakonec podařilo něco ukrást.

Tři lupiči pak utekli a nepodařilo se je identifikovat. Vyšetřování již bylo svěřeno soudní policii v Bordeaux za krádež. loupež a pokus o loupež se zbraní a týká se tří útoků, při nichž byl použit stejný modus operandi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout