„Jsme tu, abychom vás obrátili k islámu,“ říká Syřan, který přišel do Německa

„Jsme tu, abychom vás obrátili k islámu,“ říká Syřan, který přišel do Německa

Většina lidí si zcela naivně myslí, že hlavní motivací muslimů k cestě do Evropy jsou velmi štědré dávky. Dokonce se najdou i zcela omezení jedinci, kteří se domnívají, že jde o nějaké uprchlíky před válkou.

Jenže většina z těch, kdo přichází do Evropy, nejsou žádní chudáci. Už samotná cesta stojí tolik peněz, kolik by si nemohl dovolit žádný chudák zaplatit. To samozřejmě neznamená, že do Evropy míří jen boháči. Mnozí z těch, kdo přichází do Evropy, mají cestu hrazenou příslušnou islámskou bojůvkou – ať už ISIS, Al Kajdou nebo africkými militantními organizacemi. Tyto organizace mnohdy disponují většími finančními částkami, než jaké mají k dispozici rozpočty zemí, v nichž působí.

Kdo alespoň trochu tuší, o čem je islám, ten ví, že hlavní motivací muslimů přicházejících do Evropy je to, že se sami stanou hybnou silou islamizace obsazovaného území. A to je počin, za nějž se každý muslim automaticky dostává do nebe, kde na něj čeká 72 panen. Nepotřebují páchat teroristické útoky, nepotřebují zabít jediného káfira – stačí, když jich pár obrátí na islám a sami se v zemi káfirů usadí a samozřejmě se tam budou také množit.

Občas se stane, že tuto skutečnou motivaci k cestě do Evropy přizná i nějaký muslim, jako jistý Syřan, který přišel před pár lety do Německa…

Tento Syřan poskytl rozhovor německé televizi. Tehdy vysvětlil, proč on a jemu podobní přišli do Evropy. Ne, není to útěk z války.

Jejich hlavní motivací je přivést Evropu zpět k islámu. S konverzemi a především s etnickou substitucí prostřednictvím přistěhovalectví a vyšší porodnosti.

Co tedy mimo jiné sdělil Syřan o důvodu své cesty do Evropy?

 • „Důvod, proč jsem opustil Sýrii? Přinášíme islám do Evropy. Abych to udělal, jsem ochoten opustit domov a rodiče.“
 • „Přísahal jsem Alláhovi, že jsem sem přišel jen kvůli tomuto.“
 • „Bude to tvrdá práce, ale budu odměněn za islamizaci Evropy“
 • „Ne návrat domů, ale skončím v ráji.“

Expert na islám Robert Spencer napsal, že „toto není humanitární krize, je to hidžra“.

Hidžra je islámská doktrína islamizace cestou migrace, což je forma džihádu beze zbraní. Proces, který má, jak jistě chápete, hlubší důsledky a dlouhodobější účinky.

„Emigrace pro Alláha – přestěhování do nové země, aby tam přinesli islám – je v islámu považována za vysoce záslužný čin,“ jak připomněl Spencer a doložil to následujícím textem z Koránu:

„A ti, kteří emigrují pro věc Alláha, najdou na zemi mnoho míst a hojnosti,“ říká Korán. „A ten, kdo opustí svůj domov jako emigrant k Alláhovi a Jeho poslovi a pak ho smrt překoná, jeho odměna je již připravena Alláhem. Alláh odpouští, je milosrdný“ (Korán 4:100).

Ano, je to tak, hlavní motivací stěhování muslimů do Evropy je hidžra. Ta je pro každého muslima hlavním smyslem života, což právě Evropané jen velmi těžko chápou. Právě toto velmi špatné pochopení cílů muslimů uvedlo Evropany do stavu pomalu vařené žáby. Až ten chalífát přijde, žába bude uvařena. A ani si toho nevšimne….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Jsme tu, abychom vás obrátili k islámu,“ říká Syřan, který přišel do Německa

 1. Muslimové prakticky jenom kopírují Židy, ve všech ohledech.
  I Židé , převážně z Ruska a Východní Evropy původně přijížděli do muslimské Palestiny jako pronásledovaní uprchlíci. Nic nechtěli, jenom možnost pracovat a žít v míru. ?
  Dopadlo to tak, že po tvrdé judaizaci zadupali domorodé obyvatelstvo do země.
  Za jedním plaváčkem ,( i oni připlouvali na bárkách po Středozemním moři) , připlulo 100 dalších a brzy bylo vymalováno.
  Dokonce i k terorizmu dostali návod Arabové od Izraelitů.
  Masakr v hotelu krále Davida, 92 mrtvol pomocí dynamitu v konvích od mléka, Britové se vyděsili a fofrem si sbalili pingle a hledali, kde nechal tesař díru.
  Iniciátor Menachem Begin, později dostal Nobelovku za mír a stal se premiérem.
  Kontrolní otázka : Stane se Bin Ládin jednou také nositelem ceny za mír, in memoriam? ?

 2. S hidžrou mají mlslimové bohaté zkušenosti, imigrací dobyli Egypt a Persii, Afganistan, a další země (Sev. Afrika, Španělsko), již krátce po vzniku is lamu, tak když to šlo tam, půjde to i v Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout