Dánská ministryně byla odsouzena k 60 dnům ve vězení za oddělení dětských nevěst od jejich manželů

Dánská ministryně byla odsouzena k 60 dnům ve vězení za oddělení dětských nevěst od jejich manželů

Pedofilie je v EU stále více podporována zejména proto, že je zcela běžná u muslimů. Dětské nevěsty nejsou nic neobvyklého, přičemž tyto zvyklosti se muslimům tolerují dokonce i v Evropě. Mnohdy jde o dívky 12-13leté, provdané třeba v 9 nebo 10 letech. Těchto děvčat se nikdo neptal na to, zda se chtějí za někdy i o několik generací staršího muže provdat.

Jde výlučně o nucené sňatky, což ovšem v Evropě nikoho nezajímá. A pokud na tento fakt upozornila dánská ministryně a dětské nevěsty od jejich manželů oddělila, stanula za své rozhodnutí před soudem. Nyní byl vynesen průlomový verdikt, který potvrdil, že v Evropě je již nadřazována šaría nad evropským právem…

Bývalá dánská ministryně pro migraci Inger Støjbergová byla dnes odsouzena  k historickému trestu odnětí svobody.

Inger Støjbergová, známá svou prací na snížení imigrace třetího světa do Dánska, byla v letech 2015 až 2019 ministryní pro migraci a integraci v tehdejší vládě.

V únoru 2016 v rozporu se zákonem nařídila oddělení párů žádajících o azyl, pokud jedna strana byla nezletilá, jednalo se ve všech případech o dětské nevěsty.

V únoru letošního roku parlament odhlasoval zahájení řízení o impeachmentu proti bývalé ministryni kvůli tomuto rozhodnutí. Ve stejném měsíci byla Inger Støjbergová nucena opustit svůj post místopředsedkyně strany Venstre.

V pondělí – tedy dnes – přišel rozsudek: Inger Støjbergová je odsouzena k 60 dnům vězení.

V minulosti byli politici v Dánsku obžalováni pouze pětkrát. Støjbergová je třetí osobou, která byla odsouzena.

Z 26 soudců 25 souhlasilo s odsouzením bývalé ministryně.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

One thought on “Dánská ministryně byla odsouzena k 60 dnům ve vězení za oddělení dětských nevěst od jejich manželů

  1. Aj dnes už bývalý minister Merkelovej zločineckej vlády Heiko Maas patril medzi nadšených podporovateľov detských sobášov a pokiaľ viem, jedným svojim výnosom ich fakticky legalizoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout