Belgie: Po bitce asi 40 Afghánců s Turky zůstali dva zranění, 19 lidí bylo zatčeno

Belgie: Po bitce asi 40 Afghánců s Turky zůstali dva zranění, 19 lidí bylo zatčeno

Různé skupiny invazistů se vzájemně nesnesou a to mnohdy ani tehdy, když se jedná o samé sunnitské muslimy. Velmi časté jsou bitky mezi Araby a Čečenci nebo mezi Araby a černochy. Často jde o to, která skupina převezme kontrolu nad daným územím. V menším tak můžeme vidět, jak to jednou bude vypadat v Evropě, až ji mohamedáni ovládnou. Budou se bít mezi sebou…

Dva lidé byli zraněni nožem v centru Genku v sobotu večer kolem 20:00 poté, co se střetly dvě skupiny muslimských mladíků.

Afghánci z azylového centra v Lanakenu a turečtí mladíci z Genku se snažili vzájemně konfrontovat. Během potyček došlo ke dvěma poraněním nožem. Při prvním pobodání na vlakovém nádraží v Genku byl lehce zraněn 18letý mladík z Genku.

V Klokstraat byl nožem pobodán také 18letý mladík  z Genku. Mladíkovi byla poskytnuta první pomoc a následně byl převezen do nemocnice. Byl těžce zraněn, ale už je mimo ohrožení života. Skupina čtyřiceti afghánských mladíků se poté vydala do čtvrti Kolderbos. 

Na místo okamžitě vyrazila místní policie s několika hlídkami. Policii se podařilo zatknout celkem 19 mladíků ve věku 15 až 25 let z azylového centra v Lanakenu v okrese Kolderbos. Mladíci z azylového střediska byli převezeni k výslechu na policejní stanice v Genku, Bilzenu a Hasseltu. Kriminalistická laboratoř provedla důkladné ohledání stop na místě činu. Po identifikaci a výslechu bylo 18 mladíků propuštěno.

17letý podezřelý z Lanakenu je stále vyslýchán. Limburské státní zastupitelství o jeho případném zatčení rozhodne později. Policie v Carmě vede další vyšetřování, bylo oznámeno v neděli.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout