V Bělorusku přistává denně asi 1000 džihádistů, kteří záhy zamíří do západní Evropy (videa)

V Bělorusku přistává denně asi 1000 džihádistů, kteří záhy zamíří do západní Evropy (videa)

O cenách i trasách těchto letů, ale i dalších trasách, případně platbách za pašeráky, jste si zde již mohli přečíst. Pak je nasnadě, že jen tak někdo si cestu dovolit nemůže. Videa přímo z Běloruska lépe ukazují, kdo skutečně do Evropy míří:

V Bělorusku každý den přistává 800 až 1000 ilegálů.  Letadla přilétají hlavně z Ruska, Turecka, Sýrie nebo dokonce z Dubaje, kam dříve létali například Iráčané. Jakmile jsou lidé v Bělorusku, obvykle se rychle dostávají k vnější hranici EU.

Běloruská pohraniční stráž podle bezpečnostních kruhů pomocí dronů hledá mezery na hranici s Polskem. Velké skupiny až 200 lidí byly nakonec poslány pryč. Někteří ilegálové zřejmě dostali oblečení odolné proti zimě, což bylo zcela jistě součástí celkových služeb, které si džihádisté za cestu do Německa objednali a zaplatili. Existují také důkazy, že ilegálům jsou podávány amfetaminy, aby déle vydrželi na cestě.

Video níže ukazuje pohled na příletový terminál letiště v Minsku, kde jsou davy invazistů snadno rozpoznatelné. Video nahoře – z provenience BBC – samozřejmě vykresluje džihádisty spíš v růžových barvách…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “V Bělorusku přistává denně asi 1000 džihádistů, kteří záhy zamíří do západní Evropy (videa)

  1. Paradoxné je,že Lukašenka nemožno obviňovať z rasistického či xenofóbneho zmýšľania. Za miestne hokejové, basketbalové, futbalové atď. kluby hrá toľko cudzincov /mnohí z nich už aj s bieloruským občianstvom a Bielorusko aj „reprezentujú“/,že to až zaráža. Samozrejme sa musia správať slušne…
    Áno, Bielorusko slúži pre moslimských votrelcov len ako tranzitná stanica pred „útekom“ do „vyspelej“ Európy. Zrejme nebude veľa takých, čo v Bielorusku ostanú. A prezident urobil to najlepšie, čo mohol ,keď sa takto mstí svojim globalistickým nepriateľom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout