Šokující záběry teroristy, který v Nice uřízl hlavu třem lidem – jen pár dnů před útokem byl poslán vlakem na sever (video)

Šokující záběry teroristy, který v Nice uřízl hlavu třem lidem – jen pár dnů před útokem byl poslán vlakem na sever (video)

Pamatujete si ještě děsivý případ vraždy v Nice? Tuniský terorista, který jen o něco dřív přijel na Lampedusu, přicestoval do Francie a v Nice následně v katedrále či jejím okolí zavraždil 3 lidi – křesťany, přičemž dva z nich dekapitoval.

Tak právě tento terorista se do Francie dostal i díky současné italské vládě a její ministryni vnitra, Lamorgeseové (PD – italská soc. dem.).  Praxe, kdy jsou invazisté, kteří připlují na Lampedusu, po 14denním pobytu na karanténní lodi, posíláni vlakem dál na sever, pokračuje i nadále.

Kolik dalších teroristů již Italové – respektive jejich ministryně vnitra – poslali dál do Evropy??

Terorista, který loni v kostele v Nice sťal tři křesťany a vystoupil jako nelegální přistěhovalec z lodi na Lampeduse, byl po skončení „karanténní“ plavby naložen do vlaku na sever jako tisíce jeho kolegů (terorista v červené kšiltovce):

Není snad  italská vláda a ministryně Lamorgeseová spoluzodpovědná za útok?  Dostane se někdy před soud??

Chcete-li vidět, co spáchal tento terorista i za pomoci italské vlády a neziskovek, tak se můžete podívat na autentický a necenzurovaný obrázek v tomto článku, kde jsou i ukázky „díla“ dalších obohacovačů evropských zemí. Upozorňuji, že obrázky nejsou pro slabé povahy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Šokující záběry teroristy, který v Nice uřízl hlavu třem lidem – jen pár dnů před útokem byl poslán vlakem na sever (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout