Hlavní cíl globálních elit – snížení světové populace a výměna obyvatel

Hlavní cíl globálních elit – snížení světové populace a výměna obyvatel

Většina toho, co se nyní děje, jde přesně v duchu plánů světovládných elit, jejichž hlavním cílem je značná redukce populace. Čím méně bude těch, kteří „prožírají“ bohatství, tím lépe se budou mít tyto elity.

Plány na snížení populace nejsou nic nového, objevovaly se zejména v posledních 50 letech prakticky neustále, přičemž právě nyní jsou tyto plán plně realizovány. OSN a WEF jsou organizacemi, jejichž plány by měly ke kýžené depopulaci vést. V minulosti jsme si zde již několik výroků globalistů na toto téma přinesli, dnes se podíváme na výroky jednoho z hlavních prosazovatelů depopulace, Billa Gatese.

Už jeho otec byl v USA průkopníkem plánovaného rodičovství a Bill Gates jeho agendu přebral, přičemž on sám se dlouhodobě netají tím,  že mu jde zejména o snížení populace. Nezdá se však, že by tyto snahy cílil na přelidněné kontinenty, je tomu přesně naopak…

Pokud chceme přežít, musí nás být méně,“ přiznal kdysi americký vědecký novinář Alan Weisman, protože země může údajně unést maximálně tři miliardy lidí, což by znamenalo, že planeta praská ve švech. Právě proto elity přijímají různá opatření ke snížení světové populace. A zaměřují se nyní především na tu část populace, jejíž počty už beztak klesají, tedy na bělochy.

V roce 1950 žilo na Zemi 2,5 miliardy lidí. Nyní je to již 7,9 miliardy. A každý rok se narodí dalších 82,37 milionu pozemšťanů. Jinými slovy, jde o zhruba stejný počet, jako celková populace Německa. Na zemi přibývá asi 225 690 lidí za den, 157 za minutu a 2,6 za sekundu. Podle předpovědí Organizace spojených národů bude v roce 2050 naši planetu obývat asi 9,7 miliardy lidí. To by téměř zčtyřnásobilo lidskou populaci během pouhých 100 let.

Do roku 2100 se předpovídá až 11,8 miliardy lidí. Z toho 9,23 miliardy (83 %) bude žít jen v Asii a Africe. V Evropě a Severní Americe by mělo žít naopak jen 1,15 miliardy (asi 10 %) lidí. Díky lékařskému pokroku a lepším životním podmínkám dnes lidé žijí déle než kdy předtím. To také snižuje dětskou úmrtnost v rozvojových zemích. Kromě toho existuje rozšířený nedostatek sexuální výchovy a moderních antikoncepčních metod, takže populace stále roste právě v nejchudších zemích světa.

Pro lidi v rozvojových zemích znamená mnoho dětí možnost péče v případě nemoci a stáří. Právě tuto „kulturní filozofii“ si pak přenáší i do Evropy a nic se nemění ani s větší prosperitou. Jen v Německu se v letech 2015 až 2019 narodilo ročně kolem 27 000 dětí lidí žádajících o azyl. Ve srovnání s roky 2010 až 2015 se tak počet 4 400 novorozenců ročně zvýšil šestinásobně.

Je to otevřená agenda elit a nikoli konspirační teorie: celosvětová populace by měla být snížena! Za tímto účelem globální hráči šíří různá opatření. Kritici například obviňují miliardáře a zakladatele Microsoftu Billa Gatese, že otevřeně přiznává, že nové vakcíny, jako je vakcína proti covidu, by měly sloužit ke snížení populace.

Ke snížení populace by prý mělo dojít zejména kvůli údajně zjevné změně klimatu, aby se snížily emise oxidu uhličitého. Je tedy pravděpodobné, že téma depopulace se bude probírat i na probíhajícím glasgowském klimatickém summitu.

Ve skutečnosti už v roce 2010 Bill Gates veřejně oznámil v souvislosti se snížením emisí CO2: „Dnes žije na světě 6,8 miliardy lidí. Míří k asi 9 miliardám. Pokud budeme velmi úspěšní s novými vakcínami, zdravotní péčí a reprodukční medicínou, mohli bychom to pravděpodobně snížit o 10% až 15%, ale v tuto chvíli vidíme gradient 1,3.“

V rozhovoru pro CNN z února 2011 však Bill Gates vysvětlil, že: „my potřebujeme pouze asi šest nebo sedm dalších nových vakcín, a pak budete mít všechny nástroje ke snížení kojenecké úmrtnosti, snížení populačního růstu a vše – především pak stabilita, životní prostředí – z toho bude těžit.“

Dále prohlásil: „To, co vidíte, je, že hustota obyvatelstva v chudých oblastech je větší, než kolik mohou vypěstovat potravin, větší, než kolik se jich může  vzdělávat, větší, než je počet pracovních míst. Takže vytváříte tento hotspot nestability.“

Snižování populačního růstu prostřednictvím antikoncepce bylo vždy nedílnou součástí agend Gates &Co. Jiní, například Claus-Peter Hutter, vedoucí Akademie pro životní prostředí a ochranu přírody ve státě Bádensko-Württembersko, však také volají po antikoncepci kvůli hysterii po změně klimatu. Dokonce i Rada OSN pro klimatické změny (IPCC) považuje populační růst a růst spotřeby za dvě hlavní příčiny globálního oteplování.

A cíle Agendy 2030, „Akčního plánu OSN pro lidi, planetu a prosperitu“, se také zaměřují na „plánování rodiny, informace a vzdělávání“.

Pokud jste si ovšem povšimli, tak přelidnění Afriky se neřeší snížením porodnosti na tomto kontinentu, který má však menší hustotu osídlení, než Evropa, ale stěhováním přemnožených Afričanů do Evropy.

To je také důvod, proč je depopulace cílena především na původní Evropany (podpora LGBTQ, drogy, genderová výchova, nulová podpora rodin, v některých lokalitách i možná občanská válka…). Bílá rasa je také jedinou, které celosvětově v populaci ubývá, přesto je odsouzena k vyhynutí a velkou náhradu. Je třeba vyměnit Evropany za poslušnou nemyslící masu. Ti ostatní se v krizi sami vzájemně vybijí v přicházejícím hladomoru, lokálních konfliktech a občanských válkách….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout