Francie: Muslim pobodal přítele své sestry, protože je nemuslim

Zatímco islám povoluje – či  dokonce doporučuje – aby si muslim vzal nemuslimku, neboť ta se pak automaticky stává muslimkou, naopak to možné není. Muslimka si tedy nikdy nesmí vzít nemuslima, neboť podle islámu se vyznání přebírá po muži.

Na území ISIS tak při vyvražďování nemuslimských obyvatel mohamedáni často ušetřili ženy, ale povraždili všechny muže, včetně malých chlapců, dokonce i kojenců. Ti by totiž nesli dál jejich vyznání, zatímco ženy stačí znásilnit a prohlásit za manželky – tedy násilně je konvertovat. To je ostatně již celkem běžná praxe v Pákistánu či Bangladéši, kde muslimové křesťanky nebo hinduistky unesou, znásilní a konvertují.

Pokud si tak nemuslim najde muslimku, musí počítat s tím, že rodina jeho vyvolené to nenechá jen tak. To samozřejmě v případě, že jde o pravověrné muslimy a ne odpadlíky. Podobné páry jsou i v Evropě často nuceny žít na utajeném místě, aby si je rodina ženy nenašla. Nicméně podobné vztahy většinou rodina dívky udusí ještě v zárodku…

Zinedine S. stojí od tohoto pondělí před soudem za pokus o vraždu. Údajně nemohl vystát milostný poměr své sestry Inès se Sébastienem, proto ho napadl jednoho večera v únoru 2020 v Colombes, protože nebyl muslim, jak uvedli svědci. Na dotaz, co si z útoku pamatuje, Sébastien tvrdil, že má vše zamlžené.

K napadení došlo v předvečer Valentýna v roce 2020. Inès a Sébastien, dva mladí lidé z Colombes uprostřed milostného vztahu, plánovali oslavit den milenců. Ale Inèsin bratr, který pohlížel na vztah své sestry s nevolí, se rozhodl se vztahem své sestry skoncovat. 13. února proto pobodal Sébastiena nožem a nyní je souzen před porotou departementu Hauts-de-Seine.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout