EU vyplatila organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo více než 22 milionů eur

EU vyplatila organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo více než 22 milionů eur

EU už dlouhodobě podporuje různé islámské organizace, dokonce včetně těch, které spadají pod Muslimské bratrstvo. To hlásá nutnost založení všesvětového chalífátu, což je samozřejmě cílem všech organizací na Muslimské bratrstvo napojených. EU tedy podporuje – i z vašich peněz – islámské organizace, jejichž cílem je islamizace Evropy.

Umíte si ovšem představit, že by EU podporovala třeba identitáře, tedy organizaci, která bojuje za zachování evropských národů a chce chránit původní Evropany před nahrazením? Samozřejmě tato organizace, před časem zakázaná ve Francii a Rakousku, by nikdy z EU nedostala ani cent, naopak, nejspíš právě na základě intervencí EU byly tyto organizace rozpuštěny.

Islám je však EU maximálně podporován a to včetně organizací, které se zasazují o zavedení práva šaría v celé Evropě. Muslimské bratrstvo tak ani nepotřebuje své odnože sponzorovat, Evropané je ze svých daní zaplatí sami…

Pod rouškou antirasismu dostalo několik sdružení blízkých Muslimskému bratrstvu dotace v někdy až ohromujících částkách. Dotace dostávají za to, že vnucují jejich ideologii a indoktrinují mládež nepřetržitou propagandou. Jde například o kampaň na podporu hidžábu, která byla nedávno zahájená Radou Evropy.

U zrodu kampaně na podporu hidžábu nacházíme společnou vůli Evropské unie a Rady Evropy „  zvyšovat povědomí o nutnosti respektovat rozmanitost a inkluzi  “. Právě na tento účel evropské instituce vyplatily 340 000 eur. To ovšem neznamená, že by Unie znala konečný projekt. Na dotaz Evropská komise potvrzuje, že kampaň nepotvrdila, což je role vyhrazená Radě Evropy, odkazující na lidská práva. Problém je v tom, že oddělení Rady pro „začleňování“ vybralo  sdružení z Muslimského bratrstva jako   referenty. Rada Evropy, kterou si také sami platíte, tedy otevřeně podpořila Muslimské bratrstvo.

Tato kampaň na propagaci hidžábu byla skutečně navržena ve spolupráci s Evropským fórem muslimských žen (EFOMW).

EFOMW se pravidelně zaměřuje na Francii a její sekularismus a obviňuje ji samozřejmě z toho, že je  islámofobní. Těsně po útoku na Samuela Patyho jedna z aktivistek EFOMW, Linda Hyökki, prohlásila při natáčení pořadu na tureckém proerdoganském kanálu TRT: „  Karikatura politických vůdců nebo náboženských osobností – včetně Mohameda – se dotkla identity muslimů.“ Tato organizace, štědře dotovaná z EU, má daleko k tomu, aby uklidnila nárůst nenávisti v Evropě, ale přispívá k ní. A to je logické, protože jde o jednu z ženských větví Federace islámských organizací v Evropě (FOIE), kterou vytvořilo Muslimské bratrstvo, aby ovlivnilo evropské úřady.

Dalším fórem velmi zapojeným do kampaně hidžáb je FEMYSO (Fórum evropských muslimských mládežnických a studentských organizací). FEMYSO samozřejmě pochází ze stejných kruhů. Je to Mládežnická pobočka Federace islámských organizací v Evropě vytvořená v roce 1996, přes níž Muslimské bratrstvo opět ovlivňuje evropské orgány.

FEMYSO, hlásající zavedení práva šaría v Evropě, také dostává peníze od Rady Evropy! 13 000 eur v roce 2014 a 16 500 eur v roce 2021 v rámci Evropské nadace mládeže.

Ve zprávě o „  islámofobii  “, ve které děkuje Tariqu Ramadanovi, FEMYSO odhaluje své privilegované partnery ztělesňující  muslimskou občanskou společnost: CCIF, ENAR a COJEP. Co tyto zkratky znamenají?

Stručně řečeno, CCIF, Collectif contre l’islamophobie en France, je islamistická asociace, která organizovala fundraisingové večeře s Tariqem Ramadanem, který vytváří černý seznam „  islamofobů “ , kam se může dostat kdokoli. Jde samozřejmě o něco jako „seznam smrti“. Francouzské ministerstvo vnitra rozhodlo o jeho rozpuštění. Od té doby se kolektiv uchýlil do Belgie s CCIB, jeho belgickým ekvivalentem, jehož hlavní sídlo se nachází – jaké to překvapení –  na stejné adrese jako EU financované FEMYSO!  Franc-Tireur zjistil, že Evropská komise v letech 2012 až 2017 financovala CCIF: 810 000 eur ve formě grantů. CCIB, který agendu této radikální organizace přebírá, právě obdržel 210 000 eur!

ENAR, islámská megastruktura podpořená evropskými fondy,  se ohání – jak je nyní moderní – antirasismem a je napojena na Muslimské bratrstvo , FEMYSO, EFOMW a CCIB. To jim umožňuje přístup do evropských institucí, protože ENAR je akreditován. V roce 2020 si organizace vyžádala patnáct setkání s Evropskou komisí. ENAR odsuzuje rozpuštění salafistických organizací BarakaCity nebo Collectif Contre l’Islamophobie en France (CCIF)! Byl to také ENAR – tedy organizace štědře dotovaná evropskými fondy – který vedl většinu kampaně proti Francii po opatřeních přijatých v boji proti fundamentalismu. Do roku 2015 měla tato síť dlouhodobě blízko ke Koordinaci proti rasismu a islamofobii (CRI), obviněné ministerstvem vnitra z legitimizace teroristických činů.

Podle webové stránky Komise obdržel ENAR od roku 2007 v průměru jeden milion eur ročně, dosud se jednalo celkem o 22 milionů!

Upozorňuji, že tento výčet se týká čistě těch organizací, které působí na území Francie (a částečně i Belgie), případně plošně v celé EU, mnoho dalších podobných islámských organizací najdete v Německu, Rakousku, Švédsku, Španělsku, Itálii či Nizozemsku. EU tak zřejmě dotuje stamiliony islámské organizace z celé Evropy. Organizace, jejichž hlavním cílem je výměna obyvatel a zaveden práva šaría na území celé Evropy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “EU vyplatila organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo více než 22 milionů eur

  1. Mnohé tieto a podobné spolky štedro financuje a inštruuje aj saudskoarabská, katarská a samozrejme turecká vláda /plus Soros a podobné živly/, takže by sa – cynicky povedané – pokojne zaobišli aj bez príspevkov z našich daní… O Európskej sieti proti rasizmu ENAR som už hodne počul a čítal, je to otvorene až fanaticky protibiely a protikresťanský nenávistný spolok, ktorý chráni okrem moslimov aj „práva“ Cigánov a černochov vrátane najťažších zločincov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.