V Berlíně došlo k další bitce muslimských klanů, zúčastnilo se jí více než 100 lidí

V Berlíně došlo k další bitce muslimských klanů, zúčastnilo se jí více než 100 lidí

Klanová kriminalita je – mimo Švédska –  právě v Německu asi nejvíc na vzestupu. K podobným bitvám dochází stále častěji a mnohdy to nekončí „jen“ zraněním. Zajímavostí je, že drtivá většina klanových zločinců, většinou arabského tureckého nebo čečenského původu, má německé občanství, proto ve statistikách kriminality figurují coby „Němci.“

Více než 100 lidí se ve čtvrtek večer zúčastnilo násilných nepokojů v Berlíně. Nepokoje měly údajně svůj původ v dřívější klanové rvačce.

Incident údajně začal útokem mezi jednou osobou a deseti dalšími, což vedlo k nepokojům, kterých se zúčastnilo více než 100 lidí. Nepokoje vypukly před pekárnou na Karl-Marx-Strasse v berlínské čtvrti Neukölln.

Podle německého deníku Bild byl v centru dění padesátiletý Nasser Abou-Chaker, bratr náčelníka klanu Arafata.

Podle policie se Nasser kolem 18:15 v pekárně dostal do potyčky s deseti muži konkurenčního klanu. Před obchodem odpůrci údajně napadli Násira mačetami, údery a kopy.

Na místo dorazili příznivci klanu Abou-Chaker a zaútočili na lidi, kteří napadli Násira a nepokoje pokračovaly. Policii se podařilo zatknout jednoho z podezřelých útočníků z pekárny, ale odmítl promluvit, což policii ztížilo zatýkání dalších.

Nasser Abou-Chaker byl později schopen opustit nemocnici….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “V Berlíně došlo k další bitce muslimských klanů, zúčastnilo se jí více než 100 lidí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout