Nizozemí: 9 muslimů plánovalo popravu Geerta Wilderse i atentát na premiéra

Nizozemí: 9 muslimů plánovalo popravu Geerta Wilderse i atentát na premiéra

Žádná jiná evropská země nemá tak silnou islámskou stranu v parlamentu jako Holandsko, což může  ukazovat i reálný stav islamizace země. Být proto odpůrcem islamizace znamená nejen pronásledování a dehonestaci ze strany systémovými médii, ale také reálné nebezpečí ze strany muslimů. Geert Wilders je i z toho důvodu už mnoho let pod 24hodinovým dohledem, na druhou stranu je mainstreamem i systémovými politiky nazýván extremistou.

V posledních dnech byl opět připravován útok a to nejen na Wilderse, ale i na premiéra Rutteho a další politiky.

Rozhovory zachycené nizozemskou zpravodajskou službou AIVD vedly k zatčení devíti mužů v Eindhovenu na základě obvinění, že plánovali provést teroristický útok. Podle investigativní zprávy RTL Nieuws jednali muži, všichni nizozemští občané, o možnosti zaměřit se na premiéra Marka Rutteho, vůdce PVV Geerta Wilderse, vůdce FvD Thierryho Baudyho a ministra zdravotnictví Huga de Jongeho.

Muži sledovali film Denzela Washingtona a diskutovali pozdě v noci 18. září a v časných ranních hodinách následujícího rána.

Někdo ze skupiny údajně řekl: „Střelím Rutteho a Wilderse do jejich hlav, bratře. A pak se moje jméno dostane do učebnic dějepisu, že?“

Jeden člověk také navrhl unést Wilderse a živě vysílat jeho vraždu. „Řeknu Geertu Wildersovi, aby něco řekl. A pak mu setnu hlavu, živě, na Facebooku.“

„Brácho, prostě použij AK a na tiskovce ho střelíš i s jeho strážemi, víš? Stačí zakřičet „Alláhu Akbar“, … Jen šest kulek,“ řekl údajně jeden z podezřelých. „Jakmile střílíš, nepřestaneš. Nezastavíš se.“

Podezřelý také poukázal na to, že ministr zdravotnictví Hugo de Jonge a další nemají žádnou ochranku.

Byli zatčeni o tři dny později. Podezřelí jsou ve věku od 18 do 31 let. Jeden se narodil v Afghánistánu, zatímco dalších osm se narodilo v Nizozemsku (marockého původu), jak již dříve uvedla státní prokuratura (OM). OM také uvedla, že muži podporují džihádistickou ideologii a sympatizují s ISIS.

Právníci podezřelých uvedli, že muži projevovali oplzlý smysl pro humor, a uvedli, že rozhovory neprokazují úmysl spáchat teroristický útok. Když jsou tato prohlášení napsána jako text, zdají se být velmi vážná, řekl advokát Serge Weening. Prohlášení však byla učiněna komicky a se sarkasmem, pokračoval.

„Jsou to mladí kluci, kteří říkají věci, které byste neměli říkat na veřejnosti. Ale jsem přesvědčen, že absolutně nechtěli spáchat útok.“ Dodal, že podezřelí jsou vzdělaní, mají středoškolské a univerzitní tituly a zatčení je šokovalo.

Důkazy však nasvědčují  tomu, že nějaký útok skutečně chystali. AIVD uvedla, že muži sledovali video o stavbě bomb a zpívali v autě bojové hymny. Také přestavěli garáž na malou posilovnu inspirovanou lidmi, kteří trénovali jako džihádisté…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nizozemí: 9 muslimů plánovalo popravu Geerta Wilderse i atentát na premiéra

  1. Holandsko je už dlhé roky /zhruba 50/ skúšobným laboratóriom tých najhorších neomarxistických zvrhlostí. Uvediem niektoré z nich: miešanie rás, nikým a ničím neobmedzená migrácia z i do krajiny, likvidácia miestneho jazyka v prospech americkej anglčtiny, legálne drogy vrátane tvrdých, homosexuálne sobáše vrátane adopcie detí, pochody LGBTI, nijako neregulovaná prostitúcia , legálna strana pedofilov, brutálny antirasizmus a multikulti doslova od narodenia, už spomínaná islamizácia atď. atď. /Kde som mal rozum, keď som ako teenager na popud jedného spolužiaka počúval dancefloor – často práve holandského pôvodu?/ Nepochybujem o tom, že islamské právo na KSA spôsob so všetkým čo k tomu patrí zavedie táto krajina /spolu s obdobne ultraliberálnym Švédskom/ ako jedna z prvých krajín v Európe. A väčšina vyššie uvedených „výdobytkov“ sa bude trestať smrťou.

  2. Vskutku paradoxy současného západu, mlslimští extrémisté ( i v parlamentu) jsou ti hodní, a ten kdo se jejich totalitě a násilí brání je ten zlý. Neomarxisté dokáží překroutit úplně všechno, i přírodní zákony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout