Německo: Terorista a popravčí IS by měl skončit ve vězení na doživotí

Německo: Terorista a popravčí IS by měl skončit ve vězení na doživotí

Nemyslím, že by nyní jakémukoli muslimovi v budoucích chalífátech hrozilo doživotí. Jakmile si jednotlivé země muslimové převezmou, všechny tyto svoje soukmenovce propustí na svobodu, přičemž jejich místa zaujmou odpadlíci, homosexuálové a málo zahalené ženy…

Nils D. z Dinslakenu, který byl již odsouzen coby terorista IS, má být odsouzen za mříže na doživotí za vraždu. Kromě toho zástupce spolkového státního zastupitelství v pátek u vrchního zemského soudu v Düsseldorfu požadoval, aby byla prokázána zvláštní závažnost jeho viny. „Mučil pravidelně a systematicky, to ukázalo vyšetřování,“ řekl zástupce prokuratury. Jeden jím mučený vězeň během týrání zemřel.

Pod přezdívkou Abu Ibrahim al-Almani („Němec Ibrahim“) měl obviněný mezi vězni hroznou pověst. Dokonce ho vzali za popravčího IS. Jedenatřicetiletý muž byl již v březnu 2016 odsouzen ke čtyřem a půl letům vězení jako terorista IS. Patřil k nechvalně známé „Lohbergské brigádě“ salafistů z uhelné oblasti Dinslaken-Lohberg, která se připojila k takzvanému Islámskému státu (IS) v Sýrii.

Ve svém prvním procesu se D. úspěšně prezentoval jako ten, kdo pouze střežil notoricky známou mučící věznici IS před útoky zvenčí a sám se nedopustil žádných zvěrstev. Postupně se dařilo nacházet stále více bývalých vězňů, kteří vypověděli, že byl ve vězení jako mučitel.

IS se vyznačoval těžko představitelnou krutostí. „Lidé byli usmrceni tím nejstrašnějším možným způsobem a mrtvoly byly vystaveny jako odstrašující prostředek,“ řekl vrchní státní zástupce. „Nebyly to excesy jednotlivých psychopatů, ale záměrná strategie: hrozba pro celé lidstvo.“

Jedna fotografie ze Sýrie ukázala obviněného s hrdou tváří muže, který patří k novým pánům. Další fotografie představila Němce s vězněm s bundou přes hlavu a střelnou zbraní přitisknutou ke krku.

Protože mučení je v islámu zakázáno, bylo mučící vězení tabu i pro členy IS. Tvrzení, že se tam mohl pohybovat jako divák, bylo proto naprosto absurdní. „Taková skupina mučitelů si nemůže dovolit mít nezúčastněné svědky,“ řekl prokurátor.

Během mučení ve věznici Manbij byli vězni údajně zavěšeni ze stropu se svázanýma rukama a biti po celém těle dřevěnou holí. Vězni, kteří byli další na řadě, byli nuceni se dívat. Podle svědků bylo až 50 vězňů nacpáno do jedné cely.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout