Vymyšlený homofobní útok vyvolal ve Španělsku vlnu demonstrací LGBTQ aktivistů

Vymyšlený homofobní útok vyvolal ve Španělsku vlnu demonstrací LGBTQ aktivistů

I přesto, že se v tomto konkrétním případě o žádný útok nejednalo a homosexuál, libující si v perverzitách, pouze vyvolal zbytečnou vlnu protestů, je pravda, že útoků na homosexuály všude v Evropě přibývá, což ovšem souvisí s rostoucím počtem muslimů. A největší paradox je, že jsou to často právě různí LGBT aktivisté, kdo patří k nejnadšenějším vítačům těch, kdo jim plánují uříznout hlavu či je shodit ze střechy výškové budovy…

Homosexuál ve Španělsku tvrdil, že byl brutálně zbit skupinou maskovaných homofobů. Ale teď přiznal, že lhal a že zranění, která utrpěl, pocházela z dobrovolného homosexuálního sexuálního aktu.

Údajný útok na 20letého muže rychle vyvolal demonstrace proti „homofobii“ ve Španělsku.

Tvrdil, že byl zbit osmi maskovanými muži u vchodu do jeho madridského domu. Gangy křičely homofobní slogany a pak mu do hýždí vyřezaly slovo „maricón“, což je hanlivý výraz pro homosexuály, tvrdil 20letý muž.

Ale policejní vyšetřování nepřineslo žádné výsledky a kamery v oblasti neukázaly nic, co by podpořilo příběh gaye. Nebyl tam ani jediný svědek útoku, který se měl stát za denního světla.

Při policejním výslechu se muž nakonec přiznal ke lži. „Stalo se to dobrovolně, v domě jiné osoby, se kterou jsem měl sexuální vztah,“ přiznal. 20letý muž dále vysvětlil, že si ten příběh vymyslel, aby zakryl pravdu o praktikách jeho homosexuálního partnera…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout