Němečtí Zelení a socani plánují zavést možnost potratů v jakékoli fázi těhotenství (video)

Němečtí Zelení a socani plánují zavést možnost potratů v jakékoli fázi těhotenství (video)

Tuto šílenost samozřejmě kopírují z USA, kde se již potraty ve vysokém  stupni těhotenství mohou provádět (týká se to jen některých států USA). Německo je hegemonem EU a je nasnadě, že dřív či později se něco podobného zavede napříč EU. Zelení jsou všude průkopníky těchto šíleností (u nás jde o Piráty, kteří náleží do frakce Zelených). Přitom dítě je již ve vyšších stupních těhotenství vyvinuto dostatečně na to, aby bylo možné říct, že potrat v 7. nebo 8. měsíci těhotenství je vraždou. Matka tak asistovaně zavraždí vlastní dítě, které by již mohlo být za jistých podmínek životaschopné.

Není divu, že nyní hodlají zavádět podobnou šílenost v Německu a to v situaci, kdy má každá žena možnost třeba i anonymně dítě po porodu odložit a poskytnout jej k adopci. Normálních heterosexuálních párů, které nemohou mít vlastní dítě, je stále víc, o novorozeně by tak jistě zájem byl. Proč se tedy nevede politika touto cestou? Když už žena došla do vyššího stádia těhotenství, je morálně přijatelnější dítě donosit a poskytnout k adopci, než jej nechat zabít.

Jenže současná politika se morálkou nezabývá, proto preferuje vraždu dítěte před jeho porodem a umožněním dalšího života v normální rodině. A znovu upozorňuji, že to, co je zaváděno v Německu, přijde dříve či později i k nám…

Jen velmi málo občanů v Německu ví, co je ohrožuje nebezpečím červeno-rudo-zelených. Levice (Die Linke), Zelení i SPD (socani)  ve svých volebních programech prosazují zrušení „termínového řešení“ potratů a  požadují umožnit potraty až do narození. Tedy dítě by měla mít žena možnost potratit třeba i pár dnů před termínem porodu.

V roce 2020 bylo v Německu 99 948 potratů, z nichž pouze 3,8 procenta bylo lékařsky nebo kriminologicky indikováno, například z důvodu ohrožení života matky nebo po znásilnění. V prvním čtvrtletí roku 2021 došlo k 24 641 potratům, z nichž 186 bylo po 22. týdnu těhotenství. Podle odhadů se v Německu každoročně provádí 800 potratů v pozdním termínu. 100 dětí dokonce přežije potrat. Většinou jen na krátkou dobu, ale některé také trvale.

V případě pozdního potratu je dítě již příliš velké pro odsávání nebo chemické potraty. Metody „potratu až do narození“ jsou tak kruté, že se o nich člověk dozví jen málo – s výjimkou obhájců života.

Jak to tedy v praxi probíhá při potratech již vyvinutých plodů těsně před porodem v USA?

Bývalý americký lékař pro potraty Dr. Anthony Levatino popsal v několika videích a před Kongresem USA metodu “ neporušené dilatace a extrakce„. Dítě je roztrhané na kusy kleštěmi v děloze a po kouscích odstraněno porodním kanálem. Lebka a většina plodu je rozdrcena kleštěmi a mozek je vysát.

Dr. Levatino podstoupil 1200 podobných potratů, než se sám stal aktivistou za právo na život. Popisuje okamžik, kdy změnil názor, když se podíval na rozřezané tělo potraceného  dítěte, zatímco v ruce držel kleště s useknutou končetinou. Přitom myslel na svou dceru, která nedávno přežila život ohrožující nehodu. Od té doby se zavázal k ochraně nenarozeného života.

Pouze AfD je v Německu striktně proti těmto potratům. Rozhodnutí o potratu samozřejmě musí být na matce nebo rodičích, ale odmítáme veškeré snahy prohlásit zabíjení nenarozených za lidské právo,“ uvádí se ve volebním programu AfD.

K uvedenému jen dodávám, že si neumím představit ženu, která by byla schopna něco podobného podstoupit. Umíte si představit potrat plně vyvinutého dítěte, probíhající výše popsaným způsobem?? Chápete, že se zde zcela oficiálně prosazuje vražda tvorečka, který je plně životaschopný? Stále věříte tomu, že jde dnešním politikům o zdraví lidí, když jsou schopni vraždit děti těsně před narozením?

A stále bezmezně věříte všem „lékařům“, když se mezi nimi najdou jedinci typu Mengeleho, kteří bez skrupulí provedou výše uvedený potrat životaschopného dítěte těsně před porodem?

Máte-li na to dostatečně silnou povahu, můžete se na videu podívat, jak probíhá potrat již vyvinutého dítěte ve druhém trimestru. Němečtí pokrokáři požadují, aby bylo možné něco podobného praktikovat až do porodu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Němečtí Zelení a socani plánují zavést možnost potratů v jakékoli fázi těhotenství (video)

  1. zajímalo by mě jestli chodí na potrat i arabky a černošky, asi vim jaká bude odpověd. Kdo tohle zchvaluje potřebuje pověsit na hák jako prase, jak říkal fuhrer když na měj byl atentát

  2. Len tak mimochodom, islam /o pár rokov jediné povolené náboženstvo v Eurábii/ trestá potraty a všetko, čo s nimi súvisí, smrťou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout