Vláda poslušně plní kvóty, bude pochvala z Bruselu?

Vláda poslušně plní kvóty, bude pochvala z Bruselu?

Je zajímavé, že právě v době, kdy se do ČR dopravují stovky lidí z Afghánistánu, se začali v EU zabývat migračním paktem. Ovšem nyní už ani nemusí téměř nikomu vnucovat kvóty, neboť poslušní lokajové je již plní. Tedy alespoň část zemí NATO. A je třeba podotknout, že naši lokajové patří k těm nejsvědomitějším, neboť mnohé země se stále zdráhají údajným „tlumočníkům“ pomáhat.

Denně přečtu několik zahraničních webů z celé Evropy, ale i z USA. Mám tedy přehled o počtech tzv. „tlumočníků“ (jak se dnes nazývají „doktoři a inženýři“ z roku 2015), které si hodlají vzít jiné země. A také vím, co prasklo ve Švédsku o oněch „tlumočnících“ (již jsem psala ZDE) o tom, že pro většinu evropských zemí zajišťovali tlumočníky Němci (v Afghánistánu se využívali tlumočníci z  a do angličtiny).  A Němci prohlásili, že všichni jimi pronajatí tlumočníci půjdou do Německa, přičemž přímo Berlín již pro ně připravuje byty.

Švédové tak nakonec na rovinu přiznali, že neberou žádné tlumočníky, ale jednoduše Afghánce, kteří se údajně „bojí Talibánu“. To Němci, kteří nikdy nebyli co se mutikulturního obohacování týká, žádní troškaři, už nyní deklarují, že počítají s přijímáním nejméně 300 tisíc, ale pokud to bude nutné, jsou prý připraveni přijmout až 5 milionů Afghánců!!! To už tedy mohou ten chalífát vyhlásit nyní a nečekat, až si ho tam zřídí Afghánci s Turky a Syřany…

K nám už přiletěla tři letadla, v nichž byl mimo českých státních příslušníků i blíže nespecifikovaný počet afghánských kolaborantů s rodinami. Je třeba zdůraznit, že většina muslimů, kteří obohacují evropské země, si časem sloučí rodiny, přizvou si tak příbuzenstvo čítající i stovky lidí. Dokonce i nový migrační pakt EU zdůrazňuje nutnost slučování co nejširších rodin.

Takzvané tlumočníky ovšem nabírají i některé další země, ale pár zemí je také odmítlo. Pokud to pak sečteme, zdá se, že tlumočníků bylo víc než vojáků (průběžně za těch 20 let už se nějací údajní tlumočníci s rodinami postupně do zemí NATO umísťovali, syn jednoho z nich ostatně před pár lety sexuálně napadl sestřičku na Bulovce).

Když už se údajně dotyční tak báli nástupu Talibánu, proč dávno i s rodinami neutekli? Kolaborovali samozřejmě pro peníze, takže si mohli dovolit zaplatit cestu do USA nebo Evropy už dávno po stejných trasách, po jakých sem proudí jiní Afghánci už roky, jen by za své peníze mohli cestovat o poznání pohodlněji.

Podle informací je průměrný plat Afghánce z Kábulu kolem v přepočtu 5 tisíc Kč. Měsíční plat kolaborantů však byl mnohonásobně vyšší, od NATO dostávali průměrně 1500-3000 USD, což je v přepočtu 45000 – 75000 Kč. Je tak logické, že byli na afghánské poměry velmi bohatí. Dobře věděli jaká je situace a mohli i s rodinami včas prchnout, ideálně do nějaké muslimské země.

Aktivistická média nám tvrdí, že se afghánské ženy těší, až odloží burky a hidžáby, přitom – jak bylo vidět i na různých záběrech – drtivá většina z nich je neodloží ani po příletu do Evropy. Stejně tak Afghánci neodloží svůj nenávistný islám; naopak, rozšíří už tak docela slušně se rozrůstající muslimskou komunitu v ČR. To tedy v případě, že odtud neprchnou do jiných evropských zemí, kde již mají příbuzné, což by bylo samozřejmě ideální.

Každopádně podle informací médií různé parazitní islamizační neziskovky již tlačí na dovoz dalších Afghánců a zdá se, že vláda, jejíž voliči dovozu Afghánců tleskají, skutečně o vyslání dalších letadel pro Afghánce uvažuje. Rozumek se tak se svojí OPU může těšit na příval dotací na „péči o Afghánce“.

Afghánci mají být údajně ubytováni všichni na jednom místě, mají mezitím dostat povolení k pobytu a ti, kteří zde zůstanou, mohou – jak určují pravidla EU – časem přizvat i zbytek rodiny. Lze předpokládat, že ti Afghánci, kteří nemají příbuzné jinde v EU, zde již zůstanou. Půjde-li o několik rodin, pak mohou vytvořit podobná ghetta jako je tomu ve Francii, Holandsku, Belgii, Německu nebo Švédsku.

Také ve Švédsku to započalo obdobně, jako u nás. Prvními vlaštovkami islamizace tam byli před ani ne dvaceti lety přijímaní Iráčané. Ti zakládali první odloučené komunity, na které se nabalovali posléze další muslimové – Somálci, Syřané, atd. Během let tak vytvořili ghetta, kam se dnes bojí i policisté.

Afghánci jsou v Evropě zcela neintegrovatelní. Pokud se občas stane, že se nějaká žena pokusí od komunity odtrhnout a začít žít jako Evropanka, nedopadne dobře, zpravidla ji zavraždí některý z příbuzných.

Podle průzkumů chce žít 99% Afghánců v zemi s právem šaría a 85% Afghánců schvaluje u žen trest smrti kamenováním. Pravděpodobnost, že by se právě zde usídlilo ono jedno jediné procento je mizivá. Půjde-li o rodiny, jejichž ženy se i v Evropě zahalují, pak je takřka jisté, že jde o uvedených 99%.  Afghánci by se tak u nás vůbec usídlovat neměli podobně, jako ŽÁDNÍ jiní muslimové.

Pokud už jim někdo chce pomáhat tak jedině tím způsobem, že se přestěhují do jiné muslimské země, jako ideální by byly například severoafrické země – Egypt, Maroko nebo Tunisko, kam jezdí dostatek západních turistů a kde by mohli využít (jde-li skutečně o tlumočníky) svoji znalost angličtiny.

Nakonec, ti tzv. „tlumočníci“ nepomáhali nám, ale USA, v jejichž zájmech naši lokajové v Afghánistánu působili. Ne v zájmu Afghánců, z nichž drtivá většina o západní „demokracii“ nestojí. Většina chce šaríu a ta je s demokracií neslučitelná.

Myslím, že čeští daňoví poplatníci už za tuto válku v cizích zájmech zaplatili dost. Těch 20 miliard mohlo být utraceno ne za válku v zájmu cizí mocnosti, ale v zájmu občanů ČR. A to nehovořím o zbytečně zmařených životech vojáků…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vláda poslušně plní kvóty, bude pochvala z Bruselu?

  1. Nielen „česká“ vláda chce masovo dovážať Afgancov, ale bohužiaľ aj tá „slovenská“. Najfanatickejšími vítačmi na Slovensku sú predseda migračného úradu a Sorosov zamestnanec Ján Orlovský /židovského pôvodu – ako inak/ a tiež niektorí členovia čím ďalej tým viac nenávidenej vlády /Mikulec, Naď/ a koaliční poslanci. Strana polygamistu Borisa Kollára Sme rodina sa síce formálne a verbálne stavia proti tomu,aby nás „obohatilo“ viac než 10 „tlmočníkov“, ale nepochybujem, že skôr či neskôr výmenou za nejaké ústupky bude súhlasiť s návrhom na masový dovoz tiež.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.