Úchyl, který tvrdí, že je transžena, znásilnil vlastní matku (79 let); přesto byl umístěn v ženské věznici (video)

Úchyl, který tvrdí, že je transžena, znásilnil vlastní matku (79 let); přesto byl umístěn v ženské věznici (video)

V USA se nejedná o první podobný případ, nicméně EU si již dávno vzala z progresivistických Spojených států příklad a také již uznává každému takové pohlaví, jaké si daný jedinec zvolí. Zatímco dřív nebylo možné, aby se biologický muž prohlásil za ženu (resp. transženu), dnes to možné je. Nepotřebuje operaci ani hormonální léčbu, současným neomarxistům plně postačí, když dotyčný sám sebe prohlásí za ženu. Nic na tom nemění ani fakt, že – například jako v tomto případě  – údajná žena, stále nepostrádající mužské “nádobíčko” někoho znásilní…

Transgender youtuber Christine Weston Chandler, 39, byl zatčen za znásilnění své vlastní 79-leté matky. Policie ho však označila za ženu, a proto je zadržován na ženském oddělení.

Videoblogger, známý jako “Chris Chan”, byl zatčen v pondělí ve Virginii. Zatčení předcházela uniklá konverzace. V rozhovoru se Chandler údajně přiznal k pravidelnému znásilňování své 79leté matky, která údajně trpí demencí.

39letý muž byl policií klasifikován jako žena a je držen v regionální věznici v Centrální Virginii. A to navzdory skutečnosti, že je biologicky muž.

Je podezřelý z trestného činu incestu, za který mu hrozí až 12 let vězení. Úchyl žije se svou matkou mnoho let.

Chandlerovo zatčení v Richmondu zachytila videokamera:

Chris Chan o sobě začal tvrdit, že je “transžena” na konci roku 2014.

Na svém youtube kanálu má více než 50 000 odběratelů.

Nyní se tedy mohou ve věznici dočkat toho, co se již v minulosti v jiném případě stalo. Muž, který se prohlašoval za ženu, umístěný v ženské věznici, znásilnil tamní vězenkyně. Nakonec je možné, že podobných případů bude přibývat nejen v USA, ale i v evropských zemích, kde mají také různí devianti zelenou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Úchyl, který tvrdí, že je transžena, znásilnil vlastní matku (79 let); přesto byl umístěn v ženské věznici (video)

  1. …a nebo mu ty vězenkyně ten vercajk uřežou i s pytlem..
    Jinak to musí být dobrej fajnšmekr-prcat s vlastní matkou,ještě navíc pěkně starou a poťapanou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.