Italům nestačí rekordní počty afrických invazistů, další tisíce si přiváží letecky z Libanonu

Italům nestačí rekordní počty afrických invazistů, další tisíce si přiváží letecky z Libanonu

Humanitární koridory, často organizované neziskovkami a církvemi, podporované některými evropskými vládami, jsou na programu zemí EU již dlouhou dobu. Na základě již dříve uzavřených smluv se tak tímto způsobem dostávají do Evropy v posledních letech desetitisíce, možná až statisíce „Novoevropanů“. Vtip je ovšem v tom, že se nejedná o ilegály, ale o vybrané cizince, jimž je předem pobyt zlegalizován.

Proto neustále zdůrazňuji, že nesmíte věřit žádným politikům, kteří tvrdí, že jsou proti „nelegální migraci“, neboť do Evropy se dostává i značný počet těchto zlegalizovaných „Novoevropanů“. Politické strany, které nejsou programově proti EU, islámu a muslimské migraci, naši zemi neislamizují o moc pomaleji, než Piráti. Pro odpůrce muslimské invaze jsou tedy nevolitelné. To si ovšem zřejmě neuvědomují ani sami Italové, jejichž politici v minulosti humanitární koridory podpořili a podporují je i nyní…

Tisíce lidí, kteří se vylodí na italském pobřeží z lodí zahraničních pašeráckých neziskovek, nestačí, další si Italové musí dopravit také letadlem z Libanonu. Stejně jako už předtím z Libye a dalších afrických zemí.

Dnes byl podepsán nový protokol mezi v Itálii nechvalně známou organizací  Společenství Sant’Egidio, Federací evangelických církví v Itálii (FCEI), Waldensian table a ministerstvy vnitra a zahraničních věcí pro vstup dalších tisíců  přistěhovalců, kteří jsou v současné době umístěni v Libanonu, do Itálie.

„Díky“ prvním dvěma dohodám z let 2015 a 2017 již do Itálie dorazilo více než 2 000 přistěhovalců.

Tohle je nevyslovitelný skandál. Zatímco Italové přichází o práci a nemají kde bydlet, organizace, které by v normálních státech byly coby zločinecké zakázány, podepsaly s ministry, které volila menšina lidí, jako jsou Lamorgeseová a Di Maio, vstup 1000 islámských  přistěhovalců do Itálie. Každému bude přidělen nový domov a práce ze státních prostředků.

Jedná se o činy, které by měly být považovány za nezákonné.  A to je známo, že z různých muslimských zemí přichází do Evropy většinou teroristé a zločinci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Italům nestačí rekordní počty afrických invazistů, další tisíce si přiváží letecky z Libanonu

  1. Současná Italská vláda je opravdu nebezpečná nejen Itálii, ale i Evropě. Těžko říci, zda si to Italští voliči uvědomují, anebo se cítí více „morálně“ nadřazeni a chtějí páchat to jejich „dobro“ , a vnutit jej i ostatním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.