V reakci na zatčení afghánských vrahů chystají Afghánci ve Vídni nepokoje

V reakci na zatčení afghánských vrahů chystají Afghánci ve Vídni nepokoje

Káfirská žena je podřadná  a její vražda by tak podle Afghánců neměla být ani potrestána. Evropanky, které nechodí zahalené, jsou považovány za lovnou zvěř, která může být beztrestně znásilňována a vražděna. Pro muslima nemají tyto ženy vůbec žádnou cenu, v některých muslimských zemích se pak skutečně vraždy křesťanek přehlíží a v případě znásilnění se pak stává právě násilník a její únosce jejím  „majitelem“.  To se zcela běžně děje například  v Pákistánu nebo Bangladéši.

Po hromadném znásilnění a vraždě třináctileté dívky čtyřmi Afghánci se rozjely rozsáhlé razie v afghánské komunitě. Důvodem je i fakt, že čtvrtý násilník je stále na útěku. A jistě jde i o to, napravit reputaci vlády, která je nyní pod oprávněnou kritikou, neboť už roky není schopna deportovat ze země tisíce kriminálních Afghánců.

Vídeňská policie má v současné době informace, že několik lidí, převážně Afghánců, se na dnes (sobotu) domluvilo na hromadné rvačce ve vídeňském Pratersternu. V textové zprávě je napsáno: „Jako silvestr“. Bezpečnostní orgány jsou znepokojeny.

V současné době vídeňská policie zasahuje proti zločineckým skupinám cizinců a nyní se chce afghánská komunita pomstít eskalací násilí, jak je vidět z textových zpráv dostupných bezpečnostním orgánům. Spouštěčem bude pravděpodobně zatčení mladistvých násilníků minulou sobotu na náměstí Maria-Restituta-Platz, při kterém byli zraněni tři policisté. Jak nyní informuje „Krone“, v Pratersternu nyní kolují zvěsti o chystané masové rvačce plánované na sobotu.

Jeden účastník rozšířil fotografii boxera se slovy „Připravte se na sobotu. Jako na Silvestra.“ Policie plánuje být na místě s velkým kontingentem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “V reakci na zatčení afghánských vrahů chystají Afghánci ve Vídni nepokoje

  1. Pokud bude společnost, voliči, i otec zavražděné dívky, v Rakousku, a dalších zemích, vyznávat teorii, že nelze mlslimy házet do jednoho pytle, pak nepochopili is lam, a problém nevyřeší, jen budou neustále řešit bitky jak fyzické, tak politické, jež budou jen narůstat s narůstající populací mlslimů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.