V rámci švédské očkovací kampaně se fotila klimaalarmistka Greta se somálským kriminálníkem

V rámci švédské očkovací kampaně se fotila klimaalarmistka Greta se somálským kriminálníkem

Tak se nám ve Švédsku sešly hned tři modly současné ideologie: klimaalarmismus, multikulturalismus (islám) a covidismus. Tak pěkně 3v1 to vidíme skutečně jen zřídka. Vlastně už tam chybí jen duhová vlajka. A je jistě symbolické, že k této „symbióze“ došlo ve Švédsku, které je jakousi pokusnou laboratoří všech výdobytků liberalismu.

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová vyvolala rozruch poté, co pózovala pro fotky se somálským gangsterem.

Fotografie s Gretou a rapperem „1.Cuz“ byla zveřejněna v rámci kampaně #KavlaUpp, jejímž cílem je, aby se Švédové nechali očkovat proti COVID-19.

Na snímku je maskovaný Somálec, který se před pár lety vrátil z vězení a udělal rychlou hudební kariéru, držící ruku kolem Grety, přičemž Somálec je o dvě hlavy vyšší než Greta.

Na sociálních sítích si fotografie všimli švédští i mezinárodní uživatelé. Někteří považují obraz za „strašidelný“.

Image

Před dvěma lety byla Greta kritizována poté, co pózovala v tričku ANTIFA. Poté se rozhodla obrázek odstranit.

Kampaň #KavlaUpp je kritizována za to, že nepřispívá ničím konstruktivním, ale pouze nafukuje ega zúčastněných celebrit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V rámci švédské očkovací kampaně se fotila klimaalarmistka Greta se somálským kriminálníkem

  1. Ten „umelec“ sa zjavne nechal inšpirovať Marilynom Mansonom… Ale teraz trochu vážnejšie: Greta sa spolu s Arnoldom Schwarzeneggerom /okrem extrémnych hviezdnych manierov a po zuby ozbrojenej ochranky ich spája aj čisto vegánska strava/ zúčastnila pred pár dňami nejakej pochybnej klimateroristickej konferencie v Rakúsku. Kurzovi /ten podľa bulváru čaká svoje prvé decko, tipujem však, že sa nikdy neožení/ samozrejme ani nenapadlo ju zakázať.

  2. Zneužívání dětí pro politické kampaně je nešťastné. Grétu mají za maskota skupiny Švédských a dalších Zeleno rudých neomarxistů, včetně jejího otce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout