Skutečně tu žádné muslimy nemáme?

Skutečně tu žádné muslimy nemáme?

Stále více indicií hovoří o tom, že následujeme švédskou cestu. A je mi jasné, že jen málokdo je ochoten tomu věřit. O tom, že se za poslední roky udělalo pro muslimy mnohé (což je jasné každému, kdo ví, koho máme na vnitru), jste si zde mohli přečíst už v mnoha článcích. Nicméně, upozorňovat na nadstandartní vztahy se Saúdskou Arábií, zavádění praktikování práva šaría pod rouškou předsudečné nenávisti, zřizování integračních center, schvalování  promigračních smluv či plánu na dovoz tisíců Afghánců, zřejmě nemá cenu.

Dokud nebudeme v situaci, která se bude podobat té švédské, nikoho podobné vypisování neprobere. Nikoho nezajímá, zda má volená strana v programu omezit islám. Sami si přiznejte, kdo z vás se o to zajímá??

Nikoho neprobouzí ani rostoucí počet kebabáren. Není vám divné, že právě za této vlády, která o sobě tvrdí, že je „protimigrační“ jich přibylo nejvíc ??

Dnes mi od jednoho čtenáře přišly zajímavé obrázky. Když jsem si je prohlížela, vzpomněla jsem si na jiné, staré asi dva roky. Jeden z nich je v titulku, další budou následovat níže. Pod nimi pak najdete obrázky aktuální, které mi dnes přišly.

To skutečně není Saúdská Arábie, Irák ani islamizovaná Francie, Švédsko či Belgie, to je ČR…

Nejprve 2 roky staré obrázky (k nim patří i ten titulní) – Šanov u Teplic:

A nyní zcela nové obrázky – mělo by jít o okolí Labe v Hradci Králové (možná někdo z místních upřesní více). Předpokládám, že jsou obrázky aktuální (z tohoto týdne), pak by šlo o oslavy svátku Íd Al-Adha (jen v zatím neislamizované zemi bez rituálních porážek na veřejnosti):

Máte také podobné obrázky odkudkoli z naší republiky? Obrázky, které dokazují, že je zde již muslimská komunita usazená a je tedy jen otázkou času, než se rozroste podobně, jako v západní Evropě? Pak neváhejte a obrázky pošlete, na kvalitě až tak nezáleží. Může jít o jakékoli známky islamizace  naší země, cokoli zajímavého, co uvidíte. Pokud se podaří shromáždit větší počet obrázků, opět je zveřejním….

Zajímavé obrázky, dokazující, že se již i my multikulturně obohacujeme, posílejte na: hanulina444@gmail.com

Nezapomeňte uvést místo, odkud je snímek, ideálně také datum (alespoň přibližně). Děkuji.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.1]

3 thoughts on “Skutečně tu žádné muslimy nemáme?

  1. A to již před pár lety chtěli stavět v Hradci mešitu, ale jednou se jim to povede, když se lidé budou dohadovat o podružných problémech a zapomenou ve volbách na bezpečnost a svobodu své země.

  2. Je mi na zvracení, když si vzpomenu na náš přístup k vlasti. To se člověku nechce věřit, že je to lidem šuma fuk. Nevím na koho čekáme, že to za nás vyřeší.

    1. Lidem je to fuk, protože mají pocit, že se jich to netýká. Až budou na několika místech velká ucelená muslimská ghetta, jako třeba ve Švédsku, teprve se začnou probouzet. Než si spící většina uvědomí, co se děje, bude tu chalífát. Podobně to probíhá po celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout