Rakousko: Afghánec v deportačním středisku zbil a vážně zranil policistku

Rakousko: Afghánec v deportačním středisku zbil a vážně zranil policistku

Teprve nedávno se provalilo, že v Rakousku zůstávají tisíce afghánských recidivistů, kteří nebyli ani přes opakovanou trestnou činnost deportováni. Na vládu se pak logicky – zejména po smrti třináctileté Leonie – strhla obrovská vlna kritiky. Proklamovaná údajně protimigrační politika vlády vzala brzy zasvé podobně, jako důvěra části občanů.

Nyní se tak zřejmě začaly provádět první reálné kroky a někteří z kriminálních Afghánců jsou již připraveni k deportaci. V jednom takovém deportačním centru nyní došlo ke konfliktu, který vedl k těžkému zranění policistky. Zde mne jen napadá jediná otázka: „Proč na podobnou práci posílají ženu, kterou Afghánci považují za zcela podřadnou a před níž nebudou mít nikdy ani špetku respektu?“

V policejním středisku Roßauer Lände byla ve středu zbita při distribuci potravin policistka, kterou zbil  a vážně zranil 28letý Afghánec. Během středeční distribuce potravin v policejním deportačním  středisku na Roßauer Lände srazil zadržený 28letý Afghánec  policistku brutálními údery a urážel ji sprostými nadávkami.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Rakousko: Afghánec v deportačním středisku zbil a vážně zranil policistku

  1. Když našinec čte tyto články, tak ho musí napadnout že v dnešní době být policajt je jen a pouze dobré zaměstnání s různými výhodami. Někdo může namítnout, jak dobré když může přijít k úrazu, ale nezlobte se to může v každém zaměstnání i u pasů v montovnách, na rozdíl od policajtů ale musejí makat.
    Nač vlastně mají policajti zbraně? Asi jen na to aby vypadali důležitě, jinak to nevidím.

  2. Asi mají Rakouští policisté a policistky nedostatečný výcvik, i když proti cvičenému bojovníkovi má asi policistka méně šancí. To ale často prosazují feministky, rovnost pohlaví. Ty ale většinou jen mudrují, ale bezpečnost jim musí zajistit jiní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout