Proč židovské organizace – podobně jako církev – podporují islamizaci Evropy?

O tom, že většina homosexuálů podporuje islamizační strany, jsem se zde zmínila již mnohokrát. Ty politické strany, které patří k největším podporovatelům muslimské invaze (ať už v jednotlivých zemích nebo v EP), jsou týmiž stranami, které podporují tzv. „manželství pro všechny“ nebo různé LGBTQ průvody. Většina homosexuálů (čest výjimkám) tak volí po celé Evropě právě tyto strany.

Nejinak je tomu ovšem se židovskou komunitou, která podporuje islamizaci Evropy úplně stejně, jako například církev. A to nejen katolická církev, kde islamizaci řídí přímo papež Bergoglio, ale také evangelická, jako například v Německu, kde patří církve k hlavním sponzorům pašeráckých neziskovek i různých azylových zařízení. Nedávno jsem se zde zmínila také o německém klášteře, který vyčlenil 30 míst pro žadatele o azyl, ovšem odmítá zde ubytovat křesťany či hinduisty, přijímá výhradně muslimy. A to zdůrazňuji, že klášter patří katolické církvi.

V islamizaci však – jak jsem uvedla výše – jede také židovská komunita. Ta – a je celkem jedno ve které evropské zemi – podporuje přesně ty strany, které podporují islamizaci a naopak strany, které jsou proti islamizaci, dehonestují a vyzývají k jejich bojkotu. Jako nyní v Německu, kde Židé dokonce vyzvali k tomu, aby byla AfD vytěsněna mimo politické spektrum. Přitom jde o jedinou německou parlamentní politickou stranu, která chce zabránit islamizaci země.

Nyní, krátce před parlamentními volbami, se tak němečtí židé ozvali s výzvou, která de facto podpořila islamizaci. Troufám si tvrdit, že jde o totéž, jako kdyby ve 30. letech židovští hlavouni volili NSDAP a vyzývali by k tomu, aby jejich souvěrci nevolili nikoho jiného, než Hitlerovu stranu.

Židovský život je možný pouze v Německu s úplnou izolací krajně pravicové AfD, uvedla židovská rada. Varování přichází před zářijovými německými volbami.

Josef Schuster talking at an event celebrating 70 years of the Central Council of Jews in Germany in 2020. He is standing at a podium with the council's name written on it in German.
tento židovský islamizátor vyzval k izolaci AfD, tedy jediné parlamentní strany, která může islamizaci potlačit

Předseda Ústřední rady Židů v Německu Josef Schuster ve středu v rozhovoru pro místní deník Neue Osnabrücker Zeitung vyzval k úplnému distancování všech ostatních stran od údajně krajně pravicové Alternativy pro Německo (AfD).

Komentáře šéfa židovské federace se sídlem v Berlíně přišly před celostátními volbami.

„Myslím si, že v nově zvoleném parlamentu existuje jasná shoda mezi demokratickými stranami – nejen proto, aby se s AfD politicky nešpinily, ale také aby se od počátku vyloučila jakákoli forma spolupráce s nimi,“ řekl Schuster.

„To je také to, co v konečném důsledku umožňuje židovský život ,“ dodal.

Schuster obvinil AfD z podněcování rozkolu a neuplatnění demokratických principů. Podle předsedy rady mají pouze dvě hlavní otázky: imigraci a skepsi vůči pandemii koronaviru.

„Bez ohledu na to, o jakém problému mluví, vždy se to vrátí k migraci a pak jsou migranti vláčeni špínou,“ řekl Schuster listu.

Tolik tedy k vyjádření, v němž zaznívá dokonce podpora muslimské invazi. Vidíte, jak hovoří přesně podle globalistických notiček?? Přitom jsou to právě muslimové, které si současná vláda přiváží ve velkém, kdo na německou židovskou komunitu neustále útočí. Paradoxní je, že při nedávném konfliktu mezi Izraelem a Palestinou podpořily ty strany, které Schuster nazývá „demokratickými“, Palestinu, zatímco AfD jako jediná podpořila v tomto konfliktu Izrael.

Německo se totální islamizaci nevyhne. Prakticky se neděje nic, co by mohlo situaci, směřující k budoucímu chalífátu, změnit. A paradoxní je, že v islamizaci podpoří Německo právě Schuster a jemu podobní. Připomínám, že nejde výhradně o problém Německa, islamizaci, potažmo proislámské strany podporují všichni židovští hlavouni v rámci evropských zemí, kteří podobné výzvy proti stranám, které mají v programu zákaz islámu, pravidelně zveřejňují. V USA pro změnu židovská komunita podpořila Bidena.

Podpora islamizace židovskými organizacemi je snad ještě křiklavější, než v případě podpory islamizace Evropy ze strany Bergoglia nebo sluníčkářských LGBTQ aktivistů. Němečtí židé, kteří podporují islamizaci, tak nesou stejnou zodpovědnost za oběti islámských útoků, jako politici, kteří islamizaci řídí.

Pak si ovšem nemohou stěžovat na to, že je jejich komunita stále častěji terčem nenávistných útoků. Jejich tvrzení, že na židovskou komunitu útočí odpůrci covidových restrikcí, je pak jen záměrným – a především velmi trapným – zastíráním skutečnosti. Ani na videu výše nejsou žádní odpůrci covidových restrikcí, ale muslimové, kteří dokonce při protižidovských protestech dodržovali rozestupy a měli většinou zakryté dýchací cesty….

O tom, kdo má nejblíže k Hitlerovi, snad ani netřeba dlouho přemýšlet. Ta, kdo se podobně, jako on, pokouší zničit celou Evropu. A zdá se, že bude ve výsledku úspěšnější, než její předchůdce….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Proč židovské organizace – podobně jako církev – podporují islamizaci Evropy?

  1. Nepochybujem,že počet prevažne moslimských krajín, ktoré nadviažu diplomatické styky s Izraelom /nedávno k nim pribudlo Kosovo/ bude postupne narastať. Spojenectvo Izraela a napr. Spojených arabských emirátov v boji proti úhlavným nepriateľom /Sýria, Irán, Libanon, do istej miery aj Palestína/ a v mnohých prípadoch globalistami nezotročeným krajinám , ako aj jeho podpora ISIS je nepopierateľný fakt. Saudská Arábia zatiaľ s uznaním Izraela váha, ale určite ju USA a EÚ „presvedčia“ už o pár rokov.

  2. Křesťané a židé, alespoň jejich špičky, mají blíže k mlslimům s kterými si rozumí jako lidé knihy, kdy je více ohrožují ateisté a agnostici, z kterých mají větší obavy. Mimoto mnozí křesťané se cítí mučedníky, když jsou vražděni mlslimy a mnozí to považují i za trest boží, za své hříchy. Samozřejmě, že velká skupina běžných křesťanů a židů takovou politiku též odmítá. Mimochodem, v AfD mají i židovskou sekci, která mlslimy opravdu nemusí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout