Invaze nekončí, dalších 400 „Novoevropanů“ včera přistálo na Lampeduse, na lodích si přivezli i kočky (video)

Invaze nekončí, dalších 400 „Novoevropanů“ včera přistálo na Lampeduse, na lodích si přivezli i kočky (video)

Mimo džihádistů ve vojenském věku se ojediněle u italských břehů vylodí i nějaká ta rodina, někdy dokonce včetně domácího mazlíčka. Podobně tomu bylo i včera, kdy na Lampedusu připlul větší počet lodí různé velikosti, na menších lodích pak připluly spolu se svými majiteli i jejich kočky..

Lampedusa je zaplavena zahraničními vyžírky a stále připlouvají další: právě včera dorazilo téměř 400 nelegálních přistěhovalců v doprovodu tří koček. Nyní již neexistuje hranice absurdity.

Během celého dne byla Lampedusa svědkem nepřetržitého přistání: celkem připlulo jedenáct lodí.

Hotspot Contrada Imbriacola se hroutí. V tomto přijímacím centru je ve skutečnosti již více než 700 džihádistů.

Navzdory trestuhodné činnosti prefektury Agrigento, která má na starosti koordinaci operací rozmisťování nelegálních přistěhovalců po celém území státu, se situace beznadějně přeplněného centra hroutí.

V posledních letech ti, kteří byli svědky přistávacích operací, opravdu viděli všechno možné. Mezi údajnými migranty, kteří hledají pomoc, byli také jedinci se zavazadly a pudlem na vodítku. Dokonce i v posledních dnech se do Itálie dostal muž spolu se svým čistokrevným psem. Včera se na Lampeduse vylodily tři kočky spolu s cestujícími jedné z mnoha malých lodí.

Domácí mazlíčci jsou v Itálii jediní vítáni, jak uvádí Italové v diskuzích k tomuto tématu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Invaze nekončí, dalších 400 „Novoevropanů“ včera přistálo na Lampeduse, na lodích si přivezli i kočky (video)

  1. Treba pripomenúť,že Salvini nikdy nežiadal uzavretie hraníc, deportáciu farebných zločincov+teroristov a odmieta aj vystúpenie z EÚ a jej zničenie. Práve naopak, podporuje legálnu migráciu /súhlasím s názorom, že ilegálna vlastne už ani neexistuje/ , za svoju vlasť považuje Izrael a spomínané živly chce z Talianska doslova vyvážať do celej Európy. Podľa mňa svoje zvrátené názory nezmení ani vo väzení ,ktoré mu hrozí údajne za ochranu Talianska pred migrantmi a pašeráckymi loďami, v skutočnosti však za výroky, ktoré podobne ako Kurz nikdy nemyslel vážne.

  2. Tak doufejme, že kočky a psi měli očkovací průkaz s platným očkováním a vyšetřením protilátek proti vzteklině, jak jej musí běžný občan mít, když vstupuje do EU:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout