Belgie: Po ubodání podnikatele nestrávil nájemný vrah ani rok ve vězení

Belgie: Po ubodání podnikatele nestrávil nájemný vrah ani rok ve vězení

Nakonec, mohlo se stát, že by za nájemnou vraždu dostal tento obohacovač třeba jen pár měsíců psychiatrické léčby. Za normálních okolností by byla nájemná vražda považována spíše za přitěžující okolnost, ale v tomto případě se zdá, že šlo naopak o okolnost polehčující, neboť vyinkasovaná částka zřejmě nebyla za podobný čin až tak vysoká…

Všichni podezřelí zatčení v souvislosti s vraždou podnikatele Franka Goese byli propuštěni z vězení méně než rok po incidentu. Stejně, jako údajný prostředník, měl pachatel zločinu, bývalý fotbalista Dylan Duby, konečně nárok na svůj elektronický náramek. Sám Duby se přiznal, že oběť ubodal k smrti výměnou za částku 10 000 eur.

29. září 2020, kolem 18:30 hodin, byl čtyřiapadesátiletý podnikatel Frank Goes (viz titulek), generální ředitel Entreprises Générales Goes, ubodán uprostřed ulice, když opouštěl sídlo své společnosti na ulici Honoré Longtin v Jette, a chystal se nasednout do auta.

Zločin spáchal 24letý Dylan Duby, bývalý obránce FC Givry. Byl obviněn z vraždy ve středu 18. listopadu 2020, kdy na něj byl vydán zatykač. Přiznal se, že jednal výměnou za 10 000 eur, což je částka, kterou mu zaplatil zprostředkovatel jménem objednatele vraždy. O necelý rok později už je venku z vězení.

K tomu jen dodávám, že nepochybuji, že kdyby neměl nájemný vrah, který vraždil za odměnu 10 tisíc eur, tu „správnou“ barvu kůže, hnil by v base ještě pěkných pár let, ne-li na doživotí. Každopádně si nyní může vrah své „odměny“ užívat nebo si brzy vzít další zakázku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Belgie: Po ubodání podnikatele nestrávil nájemný vrah ani rok ve vězení

  1. Prý má být v demokracii oddělena moc výkonná, zákonodárná a soudní. Ale země, které nás chtějí učit demokracii to mají sami nějak pomíchané, když soudci podléhají moci výkonné a politikům, i aktivistům a samozvaným různým organizacím, včetně is lámsých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout