“Ženy, které žijí západním stylem života, musí být ukamenovány nebo ubodány nožem,” říká muslim (video)

“Ženy, které žijí západním stylem života, musí být ukamenovány nebo ubodány nožem,” říká muslim (video)

Ano, přesně toto je názor šiřitelů “náboženství míru.” Lépe si tak mnozí z nás můžeme dát do souvislosti obrovský nárůst vražd ze cti, kdy v Evropě takřka denně k nějaké dojde, přičemž o mnoha, zejména těch “nepovedených”, kdy žena útok přežije, se ani nedozvíme.

Itálií nyní otřásl případ mladé Pákistánky (na titulním obrázku se svým bratrancem, jedním z vrahů), která začala žít západním stylem života a odmítala si vzít svého bratrance, kterého jí nutili rodiče. Žila tedy tak, jako každá mladá Italka. Za to byla svojí rodinou zavražděna a její tělo bylo odklizeno neznámo kam. Ovšem její rodina je na zavraždění vlastní dcery, sestřenice a neteře pyšná, udělali prý přesně to, co museli. Tak je to správně, tak to chtěl Alláh. A tak by to chtěli i všichni politici a sluníčkáři, kteří islám do Evropy ve velkém přináší.

18letá pákistánská dívka Saman Abbasová, žijící v Itálii, byla zavražděna svými rodiči, strýcem a dvěma bratranci, protože odmítla nucené manželství se svým bratrancem v Pákistánu. Samanina rodina ji zabila nejen proto, že zpochybňovala mužskou islámskou autoritu, ale také proto, že se stala příliš západní.

Italský zpravodajský kanál LA7 vyzpovídal členy islámské komunity v Římě, aby zjistili, co si myslí o mladé Pákistánce zabité její rodinou. Mnoho mužů bylo dotázáno, jak by jednali, kdyby jejich rodinný příslušník neuposlechl jejich příkazy nebo byl “westernizován”. Jeden z muslimů vyzval k brutálnímu vraždění žen. Muži ospravedlnili svou výhružku smrtí citováním pasáží z Koránu, nabádajících k vraždě ze cti.

Reportér se zeptal: “Co by se mělo udělat, kdyby žena odmítla chodit zahalená a rozhodla se oblékat jako normální člověk?”  “Vezmu nůž a dám ho sem (ukazuje na krk), protože musí zemřít. Zabil bych ji. Musíš vzít nůž a udělat tohle. Musí zemřít,” neváhal muslim říct, co je podle něj správné. Islámské právo šaría vyžaduje, aby se ženy zahalovaly.

Další muslim dotazovaný ve videu zdůraznil, že islámské rodiny vybírají manželství pro své děti v 80% případů, zatímco ve zbývajících 20% případů existuje autonomní rozhodnutí. “To je tradice naší kultury. Muž rozhoduje! Žena nemůže říct, že si nechce někoho vzít.” Muži mají na starosti ženy, podle slov Mohameda a Koránu.

V mnoha nucených manželstvích dohodnutých rodinami jsou mladé dívky nuceny vzít si mnohem staršího muže nebo se musí vdávat velmi mladé. Dva z vyslýchaných muslimů přiznali, že jim bylo 20, když se ženili se svými 13 a 15letými nevěstami.

Mohamed podporoval a zapojil se do sexu s dětmi. Mohamed šel příkladem tím, že se oženil a měl sex s Aišou, když jí bylo pouhých 9 let. Jeho manželkou však byla od 6 let.  Mohamed také povzbuzoval své následovníky, aby si vzali “mladé dívky” pro sexuální potěšení.

Jeden muslim vysvětlil reportérovi, že často ve vesnicích, kde muslimové žijící v Itálii vyrůstají, ženy nemohou odmítnout nucené sňatky: “Pokud dívka řekne ne, vyhrožují jí. Pak se stane, že mnohé zemřou, protože říkají, že milují jiného člověka a pak se oběsí.”

Jiný muslim vysvětlil tazateli, že islámští manželé musí mít nadvládu a kontrolu nad svými manželkami:

“Po našem. Hodně odlišné od tvého. Žena musí respektovat svého manžela. Dělám svou práci. Musí dělat domácí práce. Žena nemůže říct ne. Dáš mi masáž? Ano. Chci jíst? Musí mi hned uvařit. Nesmí říct ne.”

Islám učí, že žena má menší hodnotu než muž. Muži mají na starosti ženy, podle slov Mohameda a Koránu. ženy jsou polem, které si muž může obdělávat jak chce:

Korán přirovnává ženu k poli (tilth), které má muž obdělávat, jak chce: “Vaše ženy jsou pro vás tilth, tak jděte do svého tilthu, jak chcete” — Korán 2:223

Nakonec dotazovaný muslim zopakoval, že muslimské ženy nemohou odmítnout si vzít muže vybraného jejich rodinou: “Nemůže to udělat, protože tím rodinu poškodí. Je to zákon, je to zakázáno. Stejně jako nemá svobodu utéct a nárokovat si právo žít jako Evropanka.”

“Podle zákona Koránu je to tak, jak to je. Ona musí zemřít. Musí zemřít, a ne jen tak… Krvavě! Kameny! Ukamenováním! Ano, protože udělala to, co je zakázáno.”

Podívejte se na následující znepokojivé video muslima žijícího v Itálii (italsky, s anglickými titulky):

Místo toho, aby italská vláda a korporátní média odsoudily názor islámu na ženy, budou trvat na tom, že tato vražda je izolovaný případ. Tím jen islamizaci dál přiživují a podporují. Přitom stačí jít mezi muslimy, kteří žijí přímo v Itálii a zjistíte, že všichni by za stejných podmínek své dcery a další příbuzné také vraždili. Nejen italská vláda, ale de facto všechny evropské vlády toto podporují, neboť ani jedna neřeší islám a nesnaží se jej výrazně omezit.

Muži dotazovaní ve videu se naučili, jak zacházet se ženami – muslimkami z Mohamedova příkladu. Pro ně není nic neobvyklého nebo deviantního ve způsobu, jakým se ženami zachází nebo o nich mluví. Proč tedy Itálie vítá muslimy, kteří věří ve vraždění dívek, sex s dětmi a dokonce i v nucené sňatky s malými holčičkami ve věku šesti let?

Elity Evropské unie využívají masovou muslimskou invazi, aby nahradily evropské obyvatelstvo. Tento proces je označován  jako Velká náhrada. Jean Renaud Gabriel Camus, spoluzakladatel a předseda Národní rady evropského odporu, je francouzský spisovatel známý tím, že zavedl frázi “Velká náhrada”, odkazující na hlášenou kolonizaci západní Evropy muslimy ze severní Afriky a Blízkého východu.

V roce 2050 budou třetinu italské populace tvořit cizinci, jak uvádí zpráva OSN. Ve skutečnosti to však může být mnohem víc, pokud už nyní vidíme, že invaze nabírá na síle a nezdá se, že by měla být u konce.

Italský think-tank Fondazione Fare Futuro předpovídá, že kvůli masové muslimské invazi a rozdílné porodnosti křesťanů a muslimů by polovina italské populace mohla být do konce století muslimská. Za pouhých deset let počet muslimů v Itálii vzrostl o 419 % (podobný vzestup počtu muslimů ovšem zaznamenaly téměř všechny země EU, včetně ČR).

Muslimská invaze má šokující demografické dopady, které ovlivňují národní a kulturní identitu evropských zemí. Situace je natolik tristní, že v mnoha zemích už neexistuje cesta, jak tento proces zvrátit.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on ““Ženy, které žijí západním stylem života, musí být ukamenovány nebo ubodány nožem,” říká muslim (video)

  1. A je neuvěřitelné, že občanům zemí EU je to jedno. Kolikrát se to i Evropským mužům líbí, získali by úplnou moc nad ženami, již žádné výmluvy, že je bolí hlava. A navíc mnoha submisivním ženám to i tak vyhovuje. (Viz např. knihy Benjamina Kurase). Is lam zajímá jen moc a kvantita, žádná kvalita, na které je, či byla postavena prosperita Evropských a dalších zemí.

  2. Meno Jozef Lenč asi väčšine Čechov nič nepovie. Vedzte teda,že tento trnavský politológ je najznámejší slovenský konvertita na islam, nebezpečný fanatik vyškolený v Saudskej Arábii a , čo je najhoršie, aj vysokoškolský pedagóg blízky neomarxistickej vládnej strane Sloboda a solidarita. Nepochybujem,že – aj keď sa zatiaľ v televíznych a rozhlasových diskusiách pretvaruje – zastáva podobné názory na šaríu , ženské práva, postavenie kresťanov atď. ako všetci správni vahhábisti /aj tí spomínaní v článku/. Už niekoľkokrát verejne kritizoval neexistenciu mešity na Slovensku , trvá na masovej migrácii a samozrejme aj uznaní islamu ako štátom podporovaného a financovaného náboženstva. /Predošlé vlády tomu zabránili – nikto však nevie dokedy. Prípadný tlak Európskej komisie na toto uznanie by ma vôbec neprekvapil./

    1. Muslimská takíja (přetvářka) je velmi důležitá. Muslim se musí v zemi, kde je ve výrazné menšině, přetvařovat. Tak se to u nás dlouho dařilo Sameru Shehadehovi, který je ve vězení za financování teroristů. Ve stejné době, kdy posílal peníze do Sýrie a posílal tam bojovat svého bratra, ho představovali v rádiu jako “umírněného a hodného muslima”… Takže Lenč bude podobný případ, i když je konvertita. Nicméně Shehadeh se narodil někdy začátkem 80. let palestinsko-českému páru v ČSSR, takže vyrůstal ve stejné společnosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.