Komu prospěje rozpuštění údajně ultrapravicové speciální policejní jednotky ve značně islamizované oblasti Německa?

Komu prospěje rozpuštění údajně ultrapravicové speciální policejní jednotky ve značně islamizované oblasti Německa?

Je třeba upozornit, že dnes už je v Německu za ultrapravici považován i ten, kdo byť jen přizná, že volí AfD. Tedy za radikála mohli být policisté prohlášeni třeba jen proto, že kritizovali německou politiku otevřených dveří, islamizaci země a skutečnou situaci, kterou většina Němců přehlíží. Můj názor na tuto věc je ten, že se jen německému establishmentu nehodilo, že tito policisté reagují na základě vlastních zkušeností a snaží se své okolí upozornit na fakt, že nejen Francie, ale i Německo spěje mílovými kroky k občanské válce s islámem.

Možná i vy jste na našem mainstreamu četli o rozpuštění této speciální policejní jednotky, která měla právě poměrně často na starosti zásahy v muslimských ghettech. Její členové tak víc, než jakýkoli jiný etnický Němec ví, jak taková ghetta vypadají a co se v nich děje.

Spěšné rozpuštění speciální policejní jednotky (SEK) v baště zločinců Frankfurtu nad Mohanem hesenským ministrem vnitra Peterem Beuthem (viz titulek) vyvolává mnoho otázek.

Jak mají být nyní místní chráněni před závažnou trestnou činností ve velkém a lidnatém regionu? A druhá otázka zní: jak dalece budou často dobře organizovaní zločinci využívat tuto chaotickou situaci pro své vlastní účely? Pro ministra a média to však v žádném případě nejsou rozhodující otázky. Jejich prvořadým zájmem je, aby za všech okolností a za každou cenu byly sledovány a eliminovány všechny “pravicové” tendence v SEK.

Co se stalo? Ve frankfurtském SEK měla být chatovací skupina, jejíž diskuze naznačuje, že zastávají diskriminační a částečně pravicově extremistické postoje. Vzhledem k tomu, že šetření stále probíhají, není dosud možné posoudit, jak přesná a závažná jsou tato tvrzení. Avšak vzhledem k tomu, že ministr CDU v černozelenné koalici je již dlouhou dobu pod neustálou palbou z levého tábora kvůli údajnému příliš lascivnímu zásahu proti pravicovým tendencím v policejním aparátu, lze s jistotou předpokládat, že Beuth chtěl pouze vyjít vstříc těmto požadavkům. Bezpečnost občanů v tom neměla hrát roli.

Je však také zřejmé, že drtivá většina obyvatelstva se necítí být ohrožena možná politicky nesprávným smýšlením v elitní policejní jednotce, ale spíš trestnou činností zločineckých kruhů. Jistě, je třeba dbát na to, aby se policisté nedostali do neonacistického prostředí. Že k tomu však v konkrétním případě došlo, se zatím neprokázalo. Zejména členové jednotek SEC jsou často dostatečně konfrontováni s kriminálními strukturami, které je přivádějí k pochybnostem o vývoji státu i o vůli státu tyto struktury zlikvidovat nebo ještě lépe, nenechat je vzniknout nebo je vůbec tolerovat. Ti, kteří jsou v hledišti, posuzují situaci jinak než ti na jevišti.

Líní kritici v politice a v levicově zelených médiích neřeší rostoucí kriminalitu. Tuto těžkou, často frustrující práci mají vykonávat jiní, například policisté frankfurtského SEK. A samozřejmě by tak měli podle názoru vlády činit politicky korektním, kulturně citlivým způsobem a vždy nenásilně. Jediným problémem je, že zaměstnanci SEK nepocházeli z waldorfských škol a ani jejich potomky nenajdeme v zelené mládeži, u mladých socialistů nebo v komunistické Die Linke.

Jak se zdá, tak v případě těchto “policejních pravicových extremistů” se jedná pouze o muže, kteří si na základě letitých zkušeností dokázali vytvořit zcela nezkreslený obraz německé společnosti, která je zejména v posledních letech masivně islamizována. Jistě moc dobře ví, že se v jejich zemi vytváří paralelní společnost, připravená si včas celou zemi převzít. A vyhozeni byli zřejmě jen proto, že tuto skutečnost dokázali ventilovat ve veřejné diskuzi. Německo nezničí tito údajní “pravicoví extremisté”, ale ti, kdo jim jdou po krku.

A komu se to bude nejlépe hodit? Samozřejmě muslimským gangům, neboť nebude nikdo, kdo by šel proti nim. A je možné, že další speciální policejní “šaría” jednotka již bude složena z muslimů, kteří budou záměrně kriminalitu svých souvěrců přehlížet, ovšem budou naopak lovit “ultrapravičáky a islamofoby”. Ostatně, nešlo by o první případ, už před časem se zjistilo, že muslimové  infiltrují v Německu policii právě proto, aby mohli zločinné klany o případných raziích včas informovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Komu prospěje rozpuštění údajně ultrapravicové speciální policejní jednotky ve značně islamizované oblasti Německa?

  1. Samozrejme,že Antifa /novodobá verzia SA/, pouličné náboženské hliadky v mnohých mestách , vegánske a ekoteroristické spolky a podobné živly sa v Nemecku ničoho obávať nemusia. “Motor EÚ” to už má nadobro zrátané a podľa môjho odhadu sa zmení na tvrdý islamský štát pod nadvládou Rijádu a Istanbulu /pravdepodobné staronové hlavné mesto Neoosmanskej ríše/ najneskôr do roku 2025.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.