Ve Francii, Německu, Švédsku, Británii, Itálii i Rakousku žádá o azyl spousta 20-40letých muslimských „dětí“

Ve Francii, Německu, Švédsku, Británii, Itálii i Rakousku žádá o azyl spousta 20-40letých muslimských „dětí“

Už mnohokrát jsem upozornila na to, že když zejména mainstream hovoří o „dětských migrantech“ či „nezletilcích bez doprovodu“, tak se v drtivé většině případů jedná o mnohdy dávno dospělé osoby. Některé země se vyznačují značnou neochotou provádět kostní testy či pokusit se zjistit věk jinak (např. podle zubů). Například Itálie nebo Německo zpravidla zjišťuje věk „dítěte“ až poté, kdy spáchá násilný trestný čin a to ještě ne vždy.  V Itálii dokonce prošel i 55letý dětský sirotek, jehož skutečný věk byl zjištěn až ve Francii. Absolutně šílený je pak přístup Švédska, které dokonce vypovědělo zubaře z pronajaté ordinace za to, že si dovolil veřejně prozradit, že drtivá většina „dětí“, jejichž chrup měl prohlížet, je již dávno dospělých. Za to, že na tuto skutečnost upozornil, byl nazván rasistou a potrestán.

švédský zubař byl za pravdu vyhozen z práce i pronajatého domu, v němž bydlel a měl ordinaci

Nicméně – jak jste si zde mohli před časem přečíst – Francie se nedávno pustila do podobného zjišťování, ovšem přes země původu „sirotků“ a už první výsledky ukazovaly, že většina oněch „dětiček“ žádnými dětmi dávno není. Nyní už jsou tedy známy kompletní výsledky a potvrzují to, co se dalo už předem tušit.

také tito žadatelé a azyl v Británii tvrdili, že jsou děti

Po měsících vyšetřování pařížská policie právě ukončila prověřování zločinecké sítě, jíž dominovali mladí recidivisté, kteří se živili krádežemi, ale vyšetřování také odhaluje, že mnoho „nezletilých osob bez doprovodu“ ve Francii jsou ve skutečnosti dospělí, kteří se vydávají za osoby mladší 18 let.

Sítě, které francouzská policie rozbila, využívaly údajně nezletilé osoby bez doprovodu, které se v malých skupinách a často pod vlivem silných psychotropních drog dopouštěly kapesních krádeží ve veřejné dopravě. Kromě toho se také tito údajní nezletilci dopustili ohromujícího počtu vloupání, při nichž odřízli kovové okenice obchodů a vylámali zámky domů.

Pachatelé, téměř výhradně z Alžírska nebo Maroka, se nebáli použít násilí, přičemž mnozí neváhali použít nůž, když se oběť bránila.

Například na podzim byla jednapadesátiletá žena, která je ochrnutá v důsledku onemocnění roztroušenou sklerózou, napadena ve 13. pařížském obvodu dvěma mladíky, kteří jí vzali zlatý náhrdelník. O dvě hodiny později stejní pachatelé napadli 85letou ženu a ukradli jí řetízek, o něco později okradli třetí 86letou oběť.

Díky kontrolám úřady v Paříži identifikovaly Maročana bez dokladů nebo bydliště, který tvrdil, že je mu 14 let. V roce 2019 byl znám pod 25 falešnými jmény pro 41 krádeží a napadení.

Pařížská policejní prefektura proto zřídila inovativní systém. Otisky prstů zatčených jsou zasílány prostřednictvím Ústředního ředitelství justiční policie (DCPJ) a Ředitelství pro mezinárodní spolupráci (DCI) alžírským, marockým a tuniským orgánům, které kontrolují své vlastní spisy. Paříž pak obdrží odpověď během čtyř až osmi týdnů.

také toto jsou dětičky na cestě z Francie do Británie…

Patnáct měsíců po provedení tohoto postupu zveřejnil Le Figaro zajímavý výsledek: Z 1 162 žádostí obdržel DSPAP již 330 formálních identifikačních zjištění, z toho 263 dospělých. To znamená, že 78,7 procenta těchto takzvaných zahraničních nezletilých lhalo o svém věku.

Vetřelci mají silnou motivaci lhát, dočkají se tak mírnějších trestů pro nezletilé a lepších výhod od státu. Nezletilou osobu také nelze jen tak deportovat. Vetřelci lžou o svém věku po celé Evropě, včetně NěmeckaŠvédskaBelgie a Francie.

Jak jsem upozornila už výše, tak Švédsko je co se týká uznávání identity a věku vetřelců bez dokladů asi nejhorší, protože více než 3/4 údajných dětí jsou ve skutečnosti dospělí, což ovšem Švédsko nehodlá nijak řešit. Většinou věk a identitu prověří až poté, kdy se dotyčný dopustí nějakého velmi násilného trestného činu či například série znásilnění.

V říjnu 2015 vstoupilo do švédského Stockholmu 1200 džihádistů s vousy, kteří tvrdili, že jsou „nezletilci bez doprovodu“. Ve Švédsku v roce 2017 úředníci zjistili, že 83 % těchto „dětí“ jsou ve skutečnosti dospělí, což bylo podobné zjištění, k jakému dospěl již výše zmíněný zubař.

i tito ve Švédsku tvrdili, že jsou děti
uprostřed je údajně 12letý Somálec, který vyhrál závod v běhu se skutečně 12letými švédskými chlapci

Po stížnostech na to, že mnoho „dětí“, žádajících (samozřejmě bez dokladu) o azyl je již dávno dospělých, reagovaly pro změnu britské úřady velmi podobně, jako ty švédské. Úředníci britského ministerstva vnitra  odmítli nařídit kontroly věku podle zubů u příliš staře vyhlížejících „dětí“, přičemž úředníci trvají na tom, že testy jsou „neetické“ a „obtěžující“.

V Rakousku úředníci v roce 2016 zjistili, že polovina muslimských vetřelců, kteří tvrdí, že jsou děti, jsou dospělí a mnozí dokonce přicházejí s „šedými vlasy a vousy“, říkají úředníci
Rakouští představitelé tvrdí, že došlo k nárůstu počtu falešných „dětí“.  V loňském roce byly žádosti 951 z 2 200 žadatelů údajně dětských o azyl seznáno dospělými.
Lékařské testy používané k prokázání věku stály Rakousko 2 miliony eur. Většina „falešných dětí“ (691) byla z Afghánistánu.

V roce 2019 v Německu studie zjistila, že nejméně 40 % muslimských vetřelců, kteří tvrdí, že jsou děti, byli ve skutečnosti dospělí.

Na závěr jen zmíním svůj osobní názor na neochotu většiny zemí řešit lhaní vetřelců bez dokladů. Předpokládám, že jde o způsob, jak do Evropy dostat co nejvíc džihádistů a údajná nezletilost je jen krytím daných zemí pro výmluvu, proč je nelze deportovat, případně proč jim nelze udělit v případě páchání trestné činnosti přísnější trest. Tedy jde o další důkaz snahy mnoha evropských zemí podpořit výměnu obyvatel Evropy za Afričany, Araby či Afghánce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Francii, Německu, Švédsku, Británii, Itálii i Rakousku žádá o azyl spousta 20-40letých muslimských „dětí“

  1. Sluníčkové neziskovky poradili jak na to, a sluníčkové vlády fanaticky ochraňující imigranty zakázaly těm chuděrkám ubližovat, tak si sami vlády zavařili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.